Україна вийшла на жіночий Євробаскет-2019

48,5 т.

Жіноча збірна України з баскетболу вийшла до фінальної частини континентальної першості-2019. У заключному матчі відбору команда Горана Бошковича поступилася на виїзді чинним чемпіонам Європи іспанкам відбору, другий команді світу збірної Іспанії – 71:84, але здобула путівку на Євробаскет. "Жовто-сині" увійшли до шістки кращих команд, які посіли друге місце в своїх квартетах.

ВСІ УЧАСНИКИ ЄВРОБАСКЕТА-2019

ОГЛЯД МАТЧУ ІСПАНІЯ УКРАЇНА

В Іспанії наші дівчата вкрай невдало розпочали поєдинок. Українки за перші чотири хвилини жодного разу не вразили кошик суперниць, давши їм можливість зробити ривок 10:0. Лише на п'ятій хвилині гри Таїсія Удоненко забила перші очки для команди.

Читайте: Україна отримала потужне підсилення у відборі КМ із баскетболу

На другу 10-хвилинку гості вийшли з відставанням в сім балів. В середині періоду "жовто-синім" вдався ривок 11:2, впритул підібравшись до чемпіонкам. Однак до великої перерви "жовто-сині" прийшли з тими ж "-7", програвши - 71:84.

Після повернення на паркет наші знову упустили суперниць ще на сім пунктів, але потім регулярно набирати очки початку лідер нашої команди Аліна Ягупова. Саме її гра дозволила підопічним Бошковича піти на останній хвилинний відпочинок з п'ятиочковим відставанням.

Початок вирішальної чверті видався шокуючим для господарів. Вдала гра українок наставник Іспанії був змушений взяти тайм-аут. Українкам вдалося скоротити розрив у рахунку до двох пунктів, після чого на паркеті почалися гойдалки. За 3,5 хвилини до сирени іспанки отримали комфортні "+8". В результаті чемпіонки довели матч до перемоги, що не вплинуло на долю підопічних Бошковича, які в майбутньому році зіграють у фінальній частині Євробаскету.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лідер збірної України Аліна Ягупова перед заключним туром кваліфікації на Євробаскет-2019 стала найефективнішим гравцем відбіркового турніру.