Українець Михайлюк приголомшливо дебютував у Лізі розвитку НБА

9,9 т.

Вихованець "Черкаських Мавп" Святослав Михайлюк провів блискучий дебютний поєдинок у Лізі розвитку НБА — офіційнiй молодiй лізi Національної баскетбольної асоціації. Український захисник "Саут Бей Лейкерс" допоміг своїй команді перемогти "Айову Вулвз" (119:118).

Команда українця перед четвертою чвертю програвала 12 очок, але змогла переломити хід поєдинку і на останніх секундах вирвати перемогу.

Баскетболіст збірної України провів на майданчику 31 хвилину, за які набрав 21 очко. Наш співвітчизник реалізував 3/9 двоочкових, 3/11 триочкових і 6/7 штрафних кидків, зробив 3 підбирання та віддав 1 передачу. У пасиві Святослава 3 фоли і 3 втрати.

Читайте: Українець Лень провів чудовий матч у НБА

Нагадаємо, що офіційний дебют Михайлюка в НБА відбувся 23 жовтня у матчі проти "Сан-Антоніо Сперс".

Як повідомляв OBOZREVATEL, атакуючий захисник Святослав Михайлюк перейшов у "Лос-Анджелес Лейкерс" у липні цього року, підписавши трирічний контракт на суму 4,6 мільйона доларів.

Михайлюк відмінно зарекомендував себе у матчах за "Лейкерс" у Літній лізі НБА, набираючи в середньому 13,2 очка за точності 37,5% із-за дуги в п'яти іграх у Лас-Вегасі і Сакраменто. Він у сумі набрав 32 очки і забив шість триочкових у двох іграх у Лас-Вегасі.