Українець Лень забив ефектний данк у НБА – відео

Український баскетболіст Олексій Лень зіграв черговий матч у рамках регулярного чемпіонату НБА, в якому його "Атланта" поступилася на виїзді "Нью-Йорку" з рахунком 120:143.

У поєдинку, який відбувся в легендарному "Madison Square Garden", Лень пробув на паркеті 24 хвилини і за цей час набрав 9 очок. Він забив 3/3 двоочкових і 1/2 триочкових кидків, зробив 5 підбирань, допустивши 4 втрати. Наприкінці третьої чверті українець виконав ефектний данк, однак на останню чверть він не вийшов.

Огляд усіх моментів зустрічі за участю Олексія Леня:

Нью-Йорк – Атланта 143:120 (41:27, 36:26, 32:31, 34:36)

Нью-Йорк: Барретт (27), М-с Морріс (22), Рендл (17 + 11 підборів), Нілікіна (3), Гібсон (2) – старт; Робінсон (22 + 13 підбирань), Нокс (17), Портіс (11 + 7 підбирань), Дотсон (9), Сміт (8), Пейтон (5 + 9 передач).

Атланта: Янг (42 + 8 передач), Гантер (19), Гертер (14), Паркер (10), Джонс (2) – старт; Картер (15), Реддіш (9), Лень (9), Креб (0), Бембро (0), Фернанду (0).

Як повідомляв OBOZREVATEL, українець Михайлюк виконав ефектні триочкові в НБА.