Українець Лень зробив дабл-дабл в матчі НБА

4,8 т.

Центровий збірної України і клубу "Атланта Хокс" Олексій Лень допоміг своїй команді здобути розгромну перемогу в матчі регулярного чемпіонату НБА проти "Чикаго Буллз" - 121: 101.

Баскетболісти "Хокс" в першій чверті буквально зім'яли суперника, зробивши відчутний заділ для загальної перемоги - 42:25, а потім спокійно довели гру до кінцевого результату.

Олексій Лень

Олексій Лень провів на майданчику 22 хвилини і зробив дабл-дабл - набрав 14 очок і здійснив 10 підбирань.

Читайте: Українець Лень зробив ефектний трюк у матчі НБА: опубліковано відео

Як повідомляв OBOZREVATEL, український центровий "Атланти" Олексій Лень провів приголомшливий матч регулярного сезону Національної баскетбольної асоціації (НБА). У грі проти "Оклахоми" (142: 126) Алекс набрав 24 очки.

За 31 хвилину, проведену на майданчику, гравець збірної України реалізував 8 з 10 двоочкових, 1 з 4 триочкових і закинув 5/6 штрафних. На рахунку українського баскетболіста – 11 підбирань, з яких 4 – в нападі, а також 3 передачі, 1 перехоплення та 2 блок-шоти.