Україна вийшла до плей-офф Євробаскету U-18: став відомий суперник

4,6 т.

Юнацька збірна України програла заключний матч чемпіонату Європи з баскетболу, який проходить у Латвії. Наша команда не змогла впоратися з одним із головних фаворитів турніру Іспанією - 53:104. Незважаючи на це, "жовто-сині" з третього місця пробилися до 1/16 фіналу, де зіграють із сербами.

Гра з іспанцями склалася для українців украй невдало. Підопічні Дмитра Маркова ще в першій чверті подарували суперникові 20-очкову перевагу. Наші хлопці допустили катастрофічні 12 втрат за 10-хвилинку і показали всього лише 30% реалізації кидків із гри.

FIBA
FIBA

Читайте: Україна - Іспанія: де і за скільки купити квитки на суперматч відбору КМ-2019 із баскетболу

Перед великою перервою відставання "жовто-синіх" зросло до 26 пунктів, що і зумовило результат зустрічі. У другій частині змінити команді Дмитра Маркова хід гри не вдалося: іспанці продовжували збільшувати відрив і в підсумку виграли матч із рахунком 104:53.

FIBA
FIBA

Таким чином, збірна України посіла третє місце в групі і в раунді топ-16 зіграє проти другої команди групи D - збірної Сербії. Цей матч відбудеться 1 серпня о 18:30 за Києвом.