Збірна України програла Словенії у відборі на Євробаскет-2022

• До цього Словенія й Україна зустрічалися в 1/8 фіналу Євробаскету-2017: з рахунком 55:79 перемогли словенці

• У нашій збірній був відсутній Артем Пустовий – українського центрового відмовилася відпускати "Барселона"

• Крайній матч відбору на Євробаскет-2022 Україна провела 23 лютого (поступилася Угорщині 60:62)

Збірна України з баскетболу

Збірна України з баскетболу програла команді Словенії 73:84 у матчі 3-го туру відбору на чемпіонат Європи-2022.

Зустріч проти чинних чемпіонів Європи відбулася в Любляні, де ФІБА організував спеціальний "пузир" для безпечного проведення матчів в умовах пандемії COVID-19.

Матч почався приголомшливо для України

Поєдинок почався для наших баскетболістів катастрофічно. Потужна й швидка Словенія просто зім'яла нашу команду, організувавши ривок 24:2.

Старт зустрічі був за Словенією

Господарі легко обігрували нас під кільцями, а також точно атакували із середньої дистанції. На руку словенцям зіграли і сім втрат за перші 10 хвилин.

Наші баскетболісти намагалися зменшити відставання

Ситуація не змінилася й на початку другої чверті. Швидкі комбінації чемпіонів Європи й потужна гра під кільцем американського легіонера Джордана Моргана до 5-й хвилини оформили 30-очковий розрив.

Україна програвала позиції під кільцем

Лише з 6-й хвилини українці почали поступово входити в матч. У наших баскетболістів стали залітати триочкові, а під кільцями впевненіше заграв Слава Кравцов.

Два поспіль "трюльники" від Іссуфа Санона на останніх секундах повели збірні на перерву за рахунку 50:28.

Іссуф Санон

У перерві Айнарс Багатскіс знайшов потрібні слова. Українці заграли впевненіше, змусивши збірну Словенії здійснювати невимушені помилки. Перевага словенців танула на очах, і до 6-й хвилини було якихось 12 балів. Лідером "жовто-синіх" цими хвилинами був Санон, який упевнено проходив під кільце, роздаючи точні й гострі передачі.

Володимир Герун

Як тільки Санон сів відпочити, збірна України відразу забуксувала в атаці й розрив знову став збільшуватися.

Четверта чверть стала справжньою грою нервів. Гравці з України всіма силами намагалися перевести гру в овертайм, однак зробити це підопічним Багатскіса не вдалося. За 1:08 до кінця матчу зусиллями Санону розрив зменшився до -7, але більшого добитися "синьо-жовті" не змогли. "Трійка" Муріча за 50 секунд поховала надії на успіх.

Як повідомляв OBOZREVATEL, суперник українців по групі команда Угорщини була змушена покинути Любляну через спалах коронавірусу.