У Суперлізі Favbet зіграно найрезультативніший матч сезону: який рахунок і хто переміг

6,3 т.

Другий матч першого ігрового дня баблу Суперліги Favbet в Черкасах завершився сенсацією – місцеві "Черкаські Мавпи" поступились "Політехніці-Галичині" в результативній грі з рахунком 88:98.

З перших хвилин команди пішли вперед, демонструючи результативний баскетбол і по ходу поєдинку ситуація не змінилась, які би зміни на майданчику не вносили тренери.

Одразу декілька гравців обох команд видали свої найкращі поєдинки сезону. У "Черкаських Мавп" основна загроза йшла від Бун Джуніора, який в підсумку набрав 29 очок, тоді як у "Політехніки-Галичини" потужну гру продемонстрували Ярослав Карпюк та Квентін Дешон, які набрали 17 та 19 очок відповідно, а Карпюк додав до набраних очок ще й 8 підбирань.

Але головним героєм став Джокор Нельсон – майже всю другу половину матчу він грав, відчуваючи біль у спині, але залишався на майданчику і набирав важливі для команди очки. У підсумку у нього 32 очка, 6 підбирань та 8 передач.

Що до гри, то перша половина була більш рівною – жодна з команд не могла відірватись від іншої більше, ніж на 5 очок, а лідер змінювався 12 разів. Важливою стала третя чверть, в якій Політехніка-Галичина набрала 31 очко, реалізувавши 5 з 7 триочкових, і створила собі відрив у 14 очок перед останньою десятихвилинкою.

У четвертій чверті "Черкаським Мавпам" майже вдалось відігратись – за 03:45 до кінця після триочкового Бун Джуніора господарі програвали лише 3 очки, але у відповідь на це Джакор Нельсон набрав 8 поспіль очок, реалізувавши два дальніх кидка, і повернув своїй команді комфортну перевагу. Остаточний рахунок зафіксував найрезультативніший матч сезону Суперліги Favbet – 186 очок на двох.

"Політехніка-Галичина" одержала свою п’яту перемогу в десяти матчах, закріпившись на сьомому місці, а ось "Черкаські Мавпи" втратили можливість зберегти за підсумками баблу друге місце і можуть опуститись навіть нижче третього, адже одразу позаду "Київ-Баскет" і "Прикарпаття-Говерла".