Тріумф "Хіміка" в південному дербі: результати Суперліги Парі-Матч 2 листопада

5,1 т.
Тріумф 'Хіміка' в південному дербі: результати Суперліги Парі-Матч 2 листопада

"Хімік" в неймовірному матчі здобув перемогу над одеситами в Суперлізі Парі-Матч з рахунком 90:89. Фантастичний камбек дозволив южненцям обіграти суперника на останніх секундах зустрічі.

У напруженому старті поєдинку команди довго не могли визначити лідера. Однак господарі завдяки неймовірній підтримці трибун не просто вийшли вперед, а й відірвалися від суперника на 12 очок.

У другій десятихвилинці "Хімік" продовжував утримувати свою перевагу, однак Юшкін під час тайм-аутів знайшов потрібні слова для своєї команди. Одесити скористалися відкритою грою суперника в кінцівці чверті і до великої перерви скоротили відставання до 5 очок.

Початок третьої десятихвилинки "Хімік" відверто провалив. Южненці до середини чверті не закинув жодного м'яча в корзину, дозволивши одеситам наздогнати і обігнати себе. Один з кращих своїх матчів у складі одеситів зіграв Новиков, а Вітолс завдяки своїм точним кидкам став найрезультативнішим у команді гостей.

Читайте: "Хімік" обіграв "Миколаїв" в Суперлізі Парі-Матч

Лише до середини третьої чверті "Хімік" "прокинувся" і почав відігравати 10-очкове відставання від одеситів. У підсумку перед заключною десятихвилинкою южненці повернули інтригу в протистояння.

Заключна чверть запам'яталася вболівальникам напруженою атмосферою, що панувала в стартові хвилини зустрічі. Команди тримали інтригу, не відпускаючи один одного далеко. В середині останньої десятихвилинки одеситам вдалося вийти вперед, але неймовірна кінцівка у виконанні южненських баскетболістів не дозволила команді Юшкіна святкувати перемогу в цій зустрічі.

Варто згадати також дебют кращого асистента минулого сезону Суперліги Парі-Матч Клима Артамонова за БК "Одеса". Екс-гравець "Черкаських Мавп" відзначився п'ятьма передачами і двома перехопленнями.

"Хімік" - БК "Одеса" 90:89 (26:14, 20:27, 19:27, 25:21)

"Хімік": Едвін (15 + 7 передач + 3 перехоплення), Рябчук (6), Войналович (3), Джонс (16), Павлов (15 + 12 підбирань) - старт; Сидоров (11 + 5 передач), Антипов (10), Мальчевський (8 + 5 підбирань + 2 блок-шота), Марченко (6), Ковальов.

БК "Одеса": Вітолс (13 + 8 передач), Щепкін (4), Бєліков (19 + 8 підбирань + 4 втрати), Хелманіс (9 + 7 підбирань), Шеляковс (11) - старт; Пустозвонов (16), Артамонов (7 + 5 передач), Новіков (7), Тищенко (3 + 9 підбирань), Прокопенко, Балабан.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Дніпро" посилився досвідченим центровим, що грав в НБА.