"Торонто" з Михайлюком знову перемогло в НБА в матчі з незвичайним початком

1,6 т.
'Торонто' з Михайлюком знову перемогло в НБА в матчі з незвичайним початком

Другу перемогу поспіль здобули баскетболісти "Торонто Репторс" у регулярному чемпіонаті НБА. Команда українця Святослава Михайлюка на своєму майданчику досить впевнено обіграла одного з лідерів Східної конференції "Вашингтон Візардс" з рахунком 102:90.

Вирішальними стали перші дві чверті, які канадський колектив взяв 23:12 та 40:30. Михайлюк цього разу розпочав гру у стартовому складі та провів на майданчику майже 16 хвилин. Вихованець школи "Черкаських Мавп" зробив лише три кидки з гри та набрав п'ять очок, реалізувавши один триочковий та обидва штрафні. Також в активі Свята – чотири підбирання й одне перехоплення.

Михайлюк, жовтень 2021

При цьому Михайлюк не скоїв жодної втрати і жодного разу не сфолив. Дивіться огляд зустрічі в Торонто, яка розпочалася досить незвично: суддя зафіксував фол уже під час стартового спірного кидка.

Поки що "Хижаки" залишаються на 12-му місці на Сході (11/13), але вже наздогнали "Нью-Йорк" за кількістю перемог (11/12). Наступного разу команда Святослава зіграє в ніч проти четверга – з "Оклахомою".

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Торонто" українця Михайлюка перемогло "Мілуокі" в НБА.

Водночас, баскетболіст "Київ-Баскета" зробив пропозицію дівчині після перемоги в дербі.