Стартував 40-й чемпіонат Європи з баскетболу

7,2 т.
Словенія баскетбол

Збірна Словенії здобула непросту перемогу в матчі-відкритті 40-го чемпіонату Європи з баскетболу, який стартував 31 серпня і пройде в чотирьох країнах до 17 вересня. Турнір приймають Ізраїль, Румунія, Туреччина та Фінляндія.

У дебютному поєдинку Євробаскету-2017, що проходив на паркеті в Гельсінкі словенці обіграли збірну Польщі. Незважаючи на статус фаворита, у номінальних господарів не було явної переваги. Словенські баскетболісти діяли на класі, а поляки намагалися гідно відповідати більш майстерний супернику.

Читайте: Євробаскет-2017: розклад матчів 31 серпня

Вирішальною стала третя чверть, коли після великої перерви Словенія зробила серйозний ривок, деморалізувавши опонентів. У підсумку матч завершився перемогою словенців із рахунком 90:81.

Збірна України розпочне свій шлях на Євробаскеті сьогодні, 31 серпня, поєдинком із німцями.

"Обозреватель" проведе онлайн-трансляцію матчу Україна - Німеччина. Початок о 15:45.