Перемоги "Київ-Баскета" та дебютанта: результати Суперліги Parimatch 24 жовтня

2,3 т.
Перемоги 'Київ-Баскета' та дебютанта: результати Суперліги Parimatch 24 жовтня

Новачок Суперліги Parimatch "Старий Луцьк" здобув другу у сезоні перемогу. На паркеті ДС "Венето" в Києві підопічні Володимира Журжія були сильнішими за БК "Запоріжжя" – 61:86.

Гра видалася дуже інтригуючою, незважаючи на підсумковий рахунок, і, напевно, сподобалася вболівальникам. Баскетболісти обох команд продемонстрували неймовірну волю до перемоги.

У першій чверті на паркеті точилася рівна боротьба, проте другий період став беніфісом команди із Луцька, яка видала вражаючий ривок 16:3. Здавалося, цей момент стане переломним, але тренеру "Запоріжжя" Кирило Вікторов вдалося внести корективи у гру у великій перерві.

Це призвело до того, що його підопічні навіть змогли мінімально вийти вперед. Втім, лучани змогли швидко прийти до тями і повернути матч під свій контроль. На вирішальний період номінальні гості вийшли з перевагою 11 очок.

Запорожцям абсолютно не вдалася четверта чверть, яку вони поступилися різницею в 14 пунктів. Як результат – перемога "Старого Луцька".

В іншому матчі 24 жовтня столичний "Київ-Баскет" впевнено розібрався із "Черкаськими Мавпами". Команда Володимира Холопова була сильнішою за суперника – 85:57.

У цьому поєдинку все було зрозуміло після п'ятої хвилини першої чверті. Черкащани до цього часу чинили опір більш майстерному супернику, але після цього у гостей стався грандіозний провал, під час якого вони пропустили 20 очок проти чотирьох набраних.

Отримавши таку комфортну перевагу столичний колектив зменшив темп і спокійно тримав суперника на відстані. Два періоди поспіль кияни мали відрив +20, а в заключній чверті довели розрив у рахунку до 30-пунктів.

Цей успіх дозволив столичній команді вийти на перше місце у турнірній таблиці. У їхньому активі три перемоги у трьох матчах.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні окрім "Старого Луцька" перемогу у Суперлізі Parimatch здобув "Київ-Баскет".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!