"Старий Луцьк" переграв "Запоріжжя" в Суперлізі Favbet

786
'Старий Луцьк' переграв 'Запоріжжя' в Суперлізі Favbet

Заключний ігровий день луцького бабла Суперліги Favbet відкрили його господарi "Cтарий Луцьк-Унiверситет" та "Запоріжжя". Протистояння вийшло дуже конкурентним. Його з рахунком 74:70 виграв "Старий Луцьк".

Відео дня

Дебют поєдинку вийшов малорезультативним. Лучани у стартовій чверті краще атакували з-за периметра (2 влучання проти 0 у суперника). Багато в чому цей чинник забезпечив їх успіх у чверті – 21:18.

У другій десятихвилинці одразу 4 "трійки" закинув один із лідерів "Старого Луцька" Антон Мусієнко. Його команда постійно лідирувала у чверті, проте Запоріжжя перед великою перервою зуміло зрівняти рахунок – 35:35.

На початку третьої чверті здавалося, що "Запоріжжя" остаточно заволоділо ініціативою. Підопічні Валерія Плеханова суттєво перевершували суперника за підбираннями, у тому числі і на чужому щиті. Цей чинник забезпечував запорожцям кидки другого та навіть третього шансу. Гравець "Запоріжжя" Андрій Хохонік взагалі ще у третій чверті здійснив 10 підбирань.

Луцьк зумів залишитись у грі. Наприкінці поєдинку в найнеобхідніший момент двічі здалеку влучив Олександр Прозапас, а на останніх секундах Стейсі Томас чудово захистився проти Романа Морозова. Цей момент також посприяв першому успіху лучан у домашньому баблі.

Саме Стейсі Томас та Антон Мусієнко стали найрезультативнішими гравцями господарів паркету: вони набрали по 15 очок, 14Володимир Коцько. У "Запоріжжя" 17 очок в активі Романа Морозова.

"Старий Луцьк" здобув третю перемогу у чемпіонаті. "Запоріжжя" після 8 матчів першостi має баланс 4-4.