Стартував плей-офф Суперліги Парі-Матч: результати 26 березня

9,2 т.

"Запоріжжя" здобуло першу перемогу в плей-офф Суперліги Парі-Матч. На майданчику домашнього палацу спорту "Юність" підопічні Валерія Плеханова обіграли команду "Черкаські Мавпи" 105:87.

Запорожці впевнено стартували в поєдинку і дуже швидко відірвалися від суперника завдяки ривку 8:1. У переможців регулярного сезону виходило все і в атаці, і в захисті. Але черкащани дуже швидко прийшли до тями і, зумівши дати бій господарям, до кінця першої десятихвилинки вийшли вперед.

Читайте: Визначилися пари плей-офф Суперліги Парі-Матч

Але в другій чверті "Запоріжжя" знову включилося в боротьбу і залишило суперника далеко позаду. До великої перерви господарі вели в рахунку +18. "Мавпи" провалили гру в атаці, лише зрідка попадаючи в кільце, і дозволили переможцю регулярного сезону піти на відпочинок у статусі беззаперечного фаворита.

Заряджені на успіх запоріжці не збиралися підпускати суперника. Після перерви господарі продовжували знущатися над чемпіоном України, зробивши різницю в рахунку +26 і, як тільки "Мавпи" намагалися скорочувати безнадійне відставання, "Запоріжжя" тут же віддалялося від гостей.

Перед заключною десятихвилинкою господарі впевнено вели в 20 очок. Черкащани з величезним бажанням намагалися повернути інтригу в протистояння. Скориставшись розслабленністю суперника, "Мавпи" почали наближатися, однак Плеханову вдалося вчасно зібрати своїх підопічних і не дозволити їм втратити перемогу.

У паралельному поєдинку "Київ-Баскет" не без проблем обіграв МБК "Миколаїв". Зустріч двох суперників у столичному Палаці спорту завершилася з рахунком 82:70.

Четверта і п'ята команди чемпіонату України продемонстрували справжню боротьбу на майданчику. З перших хвилин зустрічі нікому не вдавалося заволодіти комфортною перевагою. Кияни часто втрачали м'яч в атаці, а їхньому супернику не вистачало точності. Але в кінці другої десятихвилинки підопічним Євгена Мурзіна вдалося наростити свій відрив до максимальних у зустрічі +7.

Після перерви "корабели" шокували свого суперника. Взявши гру під свій контроль, гості дуже швидко відіграли відставання й навіть зуміли вийти вперед. Але "Київ-Баскет", оговтавшись від шоку, дуже швидко повернув собі перевагу і вперше в грі зробив різницю в рахунку двозначною. Перед заключною десятихвилинкою різниця в рахунку становила +6, але господарі продовжували відриватися від суперника, розуміючи ціну цієї перемоги.

Гостей на останню чверть просто не вистачило. Провали в захисті "корабелів" дозволили киянам комфортно вести в рахунку +15 і вийти вперед у серії плей-офф Суперліги Парі-Матч.

Як повідомляв OBOZREVATEL, відомий український тренер, екс-наставник національної баскетбольної команди Володимир Рижов розкритикував дворазового чемпіона НБА Станіслава Медведенка.

Знаменитий спортсмен був виключений зі складу виконкому Федерації баскетболу України (ФБУ), а Рижов нагадав про те, як Медведенко відмовлявся захищати кольори "жовто-синіх".