Перемоги "Будівельника" та "Політехніки-Галичини". Результати Суперліги Parimatch 25 листопада

3 хвилини
2,5 т.
Перемоги 'Будівельника' та 'Політехніки-Галичини'. Результати Суперліги Parimatch 25 листопада

У чемпіонаті України з баскетболу відбулися чергові поєдинки групового етапу Суперліги Parimatch. "Політехніка-Галичина" відкривала третій ігровий день бабла у Дніпрі та здобула перемогу над "Запоріжжям" 86:61. Столичний "Будівельник" здобув перемогу над "Старим Луцьком" 81:71

Політехніка-Галичина впевнено виграла першу половину, отримавши 17 очок переваги ще перед великою перервою. Команда Ярослава Зубрицького реалізувала 6 з 12 триочкових, спровокувала в суперника 14 втрат та мала солідну перевагу за очками в трисекудній, зігравши вдвічі результативніше за суперника під кільцем.

У другій половині львів’яни лише збільшили перевагу, яка по ігровій дистанції сягала максимальних 29 очок. Підсумкова перевага для Політехніки становила 25 очок — команда Ярослава Зубрицього здобула свою другу перемогу в сезоні, перемігши Запоріжжя з рахунком 86:61.

Найкращим гравцем став центровий Політехніки Олександр Тіщенко, в активі якого 20 очок та 7 підбирань (РЕ 26). Політехніка здобула свою другу звитягу в сезоні після п’яти зіграних матчів, а Запоріжжя зазнав шостої поразки у семи поєдинках регулярного чемпіонату.

В суботу, 26 листопада, запоріжці закриватимуть бабл в Дніпрі матчем проти господарів майданчику, який відбудеться о 14:00.

Запоріжжя — Політехніка-Галичина 61:86 (14:25, 13:19, 11:20, 23:22)

Запоріжжя: Морозов 20 + 9 підбирань, Буц 19 + 5 підбирань, Ледньов 9 - 4 втрати, Христосоміді 7, Тельчаров 3 + 5 передач - 4 втрати— старт, Дмитренко 3, Сорочан 0 - 4 втрати, Покоєнко 0, Козак 0, Головатчик 0

Політехніка: Тіщенко 20 + 7 підбирань, Бережний 17 + 5 передач, Федчук 12, Горобченко 10 + 7 перехоплень + 5 передач + 4 підбирання, Полюляк 5 + 6 передач — старт, Крамар 12, Бартоломеєв 4, Станішевський 4 + 4 підбирання, Ковальчук 2, Кич 2

Будівельник впевнено розпочав 8:0, але далі гравці Старого Луцька увійшли у гру, і вже вони доволі скоро вийшли вперед. З середини першої чверті на майданчику спостерігалась рівна гра, де жоден суперник не виходив вперед більше ніж на 4 очки.

Будівельник здійснив ривок в кінцівці третьої чверті, коли кияни з рахунку 53:53 за 4 хвилини до кінця завершили чверть 66:56. Втім, Старий Луцьк не здався і до середини останньої чверті скоротив відставання до -1.

Останні дві хвилини команди розпочали при +4 для Будівельника, але кінцівку краще відіграли кияни, які здобули впевнену перемогу.

Найрезультативнішими в матчі стали Володимир Конєв з 21 очком, 11 підбираннями та 6 передачами у Будівельнику та Володимир Коцько з 21 очком та 7 передачами у Старого Луцька.

Будівельник здобув сьому перемогу в сезоні, залишаючись без поразок, а Старий Луцьк йде сьомим з двома перемогами в восьми матчах.

Будівельник — Старий Луцьк 81:71 (23:21, 17:17, 26:18, 15:15)

Будівельник: Приймак 14 + 10 підбирань, Сафонов 8 – 5 втрат, Кольченко 17 + 8 підбирань, Нікітін 6 + 8 підбирань, Конєв 21 + 11 підбирань + 6 передач – старт; Сандул 12 + 6 підбирань, Кабанов 3, Зайцев 0

Старий Луцьк: Коцько 21 + 7 передач, Дейна 18, Прозапас 6, Є.Коровяков 6, Рудаков 3 – старт; Алтухов 5 + 8 підбирань, Марків 5, Панфілов 3, Горковенко 2, Бедлінський 2, Должко

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!