Підготовка до Євробаскету-2017: Україна драматично розпочала турнір у Хорватії

8,9 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу розпочала черговий етап підготовки до чемпіонату Європи, який пройде з 31 серпня по 17 вересня. Команда Євгена Мурзіна стартувала на турнірі в Хорватії, де в першому матчі драматично поступилася Словенії - 67:78.

Для нашої команди вкрай невдало склався дебют поєдинку. У першій чверті словенці зробили ривок у 10 очок, тероризуючи нашу оборону дальніми кидками. Після цього "жовто-синім" вдалося збити атакуючий запал суперника. Підопічним Мурзіна вдалося дещо скоротити відставання в рахунку, а після великої перерви впритул наблизитися до балканців.

Читайте: Лікарі поставили невтішний діагноз капітанові збірної України з баскетболу

У третій чверті неприємне ушкодження отримав В'ячеслав Кравцов. Можливо, втрата нашого бігмена позначилася на тому, що Словенія в заключній 10-хвилинці зуміла повернути гру під свій контроль і довести її до перемоги.

Відзначимо, що 14 серпня українці зіграють із суперниками з Хорватії (початок - о 19:00), після чого продовжать підготовку до Євробаскету-2017 на своїй тренувальній базі в Пущі-Водиці.

Словенія - Україна 78:67 (23:13, 15:18 24:27, 16:9)

Україна: Пустовий 13+7 підбирань +3 перехоплення +2 блок-шоти, Лукашов 9+7 підбирань +3 передачі, Пустозвонов 8, Зайцев 8, Бобров 8+6 підбирань, Мішула 8+5 підбирань +4 передачі, Липовий 5, Кравцов 5+5 підбирань +4 втрати, Корнієнко 3, Кольченко 0, Отверченко 0.

Як повідомляв "Обозреватель", на престижному турнірі в Греції збірна України з баскетболу посіла третє місце.