Перемога "Київ-Баскета" в овертаймі: результати Суперліги Паріматч 7 березня

Суперліга Паріматч

У неділю, 7 березня, в чемпіонаті України з баскетболу вiдбулися чергові поєдинки в Суперлізі Паріматч.

"Київ-Баскет" в овертаймі мінімально обіграв "Запоріжжя" (89:88), "Харківські Соколи" перемогли вдома "Хімік" (72:63), "Одеса" на виїзді програла "Дніпру" (90:85), а "Тернопіль" поступився вдома "Прометею" – 83:89.

Київ-Баскет — Запоріжжя 89:88 ОТ (27:22, 12:22, 20:18, 20:17, 10:9)

Київ-Баскет: Коренюк 21 + 6 підбирань, Близнюк 13 + 9 підбирань + 4 передачі, Мессі 10 + 4 передачі, Ковальов 5, Джейкобсон 4 + 5 підбирань — старт, Мішула 16 + 4 підбирання + 3 передачі, Павлов 10, Крутоус 6, Тібодо 4, Янг 0 - 3 втрати

Запоріжжя: Сізов 19 + 8 підбирань, Кеффі 18 + 5 передач, Форчун 17 + 9 підбирань - 5 втрат, Мальчевський 14 + 5 підбирань, Тихонов 14 + 9 підбирань + 4 передачі — старт, Грицак 2, Міхєєв 2 + 4 підбирань, Морозов, Тітов 0

Харківські Соколи на старті поєдинку спробували піти у відрив, на що Хімік згодом відповів жорстким пресингом. У підсумку перша 10-хвилинка завершилася за рівного рахунку.

Харків`яни все ж продовжували спроби нав`язувати южненцям свою гру. На велику перерву Соколи здобули 9 очок переваги. Ключовою стала перевага господарів у реалізації.

З початком другої половини Хімік взявся поступово скорочувати відставання. Втім, Соколи не дозволяли гостям остаточно відіграти відставання. Також завадила южненцям вкрай низька реалізація триочкових – лише 3 із 26 за матч. Відтак Харківські Соколи вперше в сезоні перемогли Хімік.

Харківські Соколи наступний матч грають вдома 11 березня проти Запоріжжя. Хімік 12 березня має зіграти вдома проти Миколаєва.

Харківські Соколи – Хімік

Харківські Соколи – Хімік (Южне) – 72:63 (13:13, 25:16, 16:20, 18:14)

Харківські Соколи: Преслі 21о + 5пд, Бояркін 9, Шевченко 8о + 6пд, Чумаков 8о + 5пд, Граф 8, Місяць 7, Богс 5, Нємцу 4, Пейдж 2, Анісімов.

Хімік: Нельсон 22о + 11пд, Саліван 12о + 7пд, Войналович 12, Зотов 7о + 9пд, Марченко 5, Мироненко 2, Антипов 2, Ковляр 1, Рябчук 6пд, Рахімшаіков.

Тернопіль надто самозаспокоєно починав зустріч. Прометей скористався настроєм суперника, нокаутувавши стартовим тиском. За рахунку 2:12 Дмитро Забірченко вимушений був брати таймаут. Та це особливо не допомогло. Стартову чверть тернопільці програли в 10 очок.

У другій чверті Тернополю вдалося стабілізувати гру і майже відіграти відставання. Однак під кінець другої чверті Прометей зробив ривок, повернувши 11 очок переваги.

По перерві господарі не полишали спроб урятувати поєдинок. Заключну чверть команди починали за шестиочкової різниці на користь гостей. Тернопільці впритул підбиралися до кам`янчан, але остаточно взяти контроль над грою так і не змогли. Прометей відбив фінальний тиск господарів, виборовши другу перемогу в трьох особистих зустрічах сезону.

Тернопіль наступний матч грає 11 березня вдома проти Будівельника. Прометей того ж дня гратиме в Дніпрі.

Тернопіль – Прометей (Кам`янське)

Тернопіль – Прометей (Кам`янське) – 83:89 (18:28, 22:23, 18:13, 25:25)

Тернопіль: Кольченко 23, Агафонов 13, Югба 12о + 8пд + 7пр, Боуі 12, Буренко 7, Келхон 6, Сандул 5о + 7пд, Кальніченко 5о + 5пд.

Прометей: Еванс 22о + 8пд, Петров 20о + 16пд + 7пр, Стефенс 17о + 5пр, Липовий 16о + 5пд, Лукашов 8о + 9пр, Сидоров 5о + 5пд, Маєрс 1.

Дніпро приймав Одесу в домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

Команди провели дуже результативну першу половину, під час якої більшу частину часу лідерство втримували господарі. Дніпро ще до великої перерви набрав 53 очки, отримавши 8 очок переваги. На старті другої половини перевага господарів сягнула максимальних 14 очок, але Одеса сили знайшла сили повернутись.

Більш того команда Олега Юшкіна зуміла не тільки повернутися, а й повернути перевагу, яка була у гостей в дебюті гри. Ще за 4 хвилини до кінця основного часу Бріджман дав своїй команді лідерство, але відмінна кінцівка від Кравцова та Купера дозволила дніпрян дотиснути суперника — 90:85.

Команда Дениса Журавльова закріпилася на другому місці в турнірній таблиці, здобувши 17 перемогу у 25 матчах. Одеса, зазнавши поразки, опустилася на 10 місце, пропустивши вперед Соколів.

Дніпро — Одеса

Дніпро — Одеса 90:85 (28:24, 25:21, 16:16, 21:24)

Дніпро: Кравцов 20 очок + 5 підбирань, Тимофеєнко 18, Террелл 14, Купер 7 + 11 передач + 7 підбирань, Закурдаєв 2 — старт, Натяжко 9, Глєбов 7 + 7 підбирань + 4 передачі, Коломойський 7, Корнієнко 3 + 6 підбирань + 3 передачі, Санон 2 + 5 передач + 4 підбирання, Фесенко 0

Одеса: Кондраков 22 + 5 передач, Бріджман 11, Прокопенко 10, Артамонов 7 + 14 передачі, Блейлок 2 — старт, Монді 12 + 4 передачі, Браун 8 + 11 підбирань, Новіков 8, Заєць 5, Давидюк

Турнірне становище

Як повідомляв OBOZREVATEL, 5 березня "Київ-Баскет" переміг "Прометей" у битві лідерів Суперліги Паріматч. На майданчику Палацу спорту "Венето" команда Айнарса Багатскіса була переконливішою за суперника – 72:61.