Матч Суперліги Windrose завершився рекордом сезону

Тернопіль переміг Кривбас

У чемпіонаті України з баскетболу у неділю, 21 листопада, було зіграно єдиний поєдинок групового етапу. У Тернополі місцевий однойменний баскетбольний клуб обіграв криворізький "Кривбас" (50:45). Матч встановив рекорд сезону за найменшою результативністю.

З початком поєдинку в Тернополі на майданчику було достатньо боротьби та ще більше помилок. Особливо в атаці. Відтак результативність обох команд була помітно низькою. За стартову чверть суперники набрали лише 17 очок на двох, при цьому гостям дісталося лише чотири з них.

Загалом за першу половину жодна з команд не набрала бодай 30 очок. При цьому трохи наполегливішими в атаці були все ж господарі, які відірвалися на 12 очок. Найрезультативнішими були Максим Сандул (8 очок), Владімір Дашич (7), Марек Долежай (6). Для криворіжців навіть ці скромні цифри були недосяжними. Лише у Мілоша Поповича та Едварда Полайта було по 4 очка.

У третій чверті перебіг боротьби не надто змінився. Суперники в третій чверті поспіль не набрали бодай 30 очок на двох. Щоправда гості відіграли один бал відставання. При цьому суперники мало забивали з-за дуги. Лише 7 влучних триочкових за матч. З них 3 забили гості за реалізації лише в 11%.

У заключній 10-хвилинці вже чітко проявилася тенденція на скорочення дистанції. Менше чотирьох хвилин до кінця ігрового часу рахунок навіть зрівнявся, подарувавши цілком реальну інтригу після найбільшого в третій 10-хвилинці розриву в 18 очок.

Тернопіль – Кривбас. Джерело: ФБУ

Втім господарям вистачило сил втримати перевагу та вибороти шосту перемогу в сезоні, яка дозволила відірватися від криворіжців в турнірній таблиці та ввійти в зону плей-оф.

Тернопіль наступний поєдинок гратиме 2 грудня вдома проти Будівельника. Кривбас 1 грудня гратиме в Дніпрі.

Тернопіль – Кривбас – 50:46 (13:4, 15:12, 14:15, 8:15)

Як повідомляв OBOZREVATEL, у суботу, 20 листопада, київський "Будівельник" виграв у гостях у "Хіміка" ( 77:72 ), а в Одесі місцевий однойменний клуб був сильнішим за "Черкаські Мавпи" ( 71:69 ).