"Миколаїв" дотиснув "Київ-Баскет" у Суперлізі Парі-Матч

7,4 т.
'Миколаїв' дотиснув 'Київ-Баскет' у Суперлізі Парі-Матч

"Київ-Баскет" у неймовірному поєдинку упустив виїзну перемогу над МБК "Миколаїв". Столичні гості поступилися супернику 74:72.

Кияни дуже швидко заволоділи перевагою, перебравши гру під свій контроль. Незважаючи на те, що обидві команди допускали величезну кількість помилок в атаці, підопічним Євгена Мурзіна вдалося відірватися від суперника. Уже в першій десятихвилинці "Київ-Баскет" зробив різницю в рахунку двозначною і продовжував домінувати в другій чверті. "Миколаїв" періодично скорочував відставання від суперника, однак на велику перерву пішов у статусі аутсайдера.

Читайте: Визначено MVP Суперліги Парі-Матч у лютому

15 хвилин відпочинку пішли на користь господарям. У "Миколаєва" відкрилося друге дихання і вони не тільки зуміли зрівняти рахунок зустрічі, а й вийти вперед. "Кияни" дуже швидко повернули собі перевагу, однак "корабели" були налаштовані рішуче і відпускати суперника далеко не поспішали.

Кінцівка зустрічі вийшла дуже напруженою і динамічною. Команди, розуміючи важливість перемоги в останніх поєдинках регулярного сезону, боролися до фінальної сирени. За п'ять хвилин до кінця зустрічі рахунок на табло був рівним.

Суперники не збиралися відступати, тримаючи уболівальників у напрузі до фінальної сирени. У підсумку "Миколаїв" на останніх секундах зустрічі знову вирвався вперед, а кияни, розраховуючи на баззер-бітер у виконанні Латковича, упустили перемогу у зустрічі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Черкаські Мавпи" в неймовірному поєдинку здолали "Одесу" в поєдинку Суперліги Парі-Матч. Гра в ПС "Будівельник" тримала в напрузі до фінального свистка і завершилася з рахунком 84:81.