Перемоги "Хіміка" і "Кривбасу": результати Суперліги Windrose 7 жовтня

Хімік обіграв Миколаїв

У чемпіонаті України з баскетболу в четвер, 7 жовтня, граються чергові поєдинки в Суперлізі Windrose. У Південному місцевий "Хімік" обіграв гостей із Миколаєва 76:69. Ще один матч БК БК "Одеса""Кривбас" завершився з рахунком 85:94.

Хімік краще розпочав гру, повівши у рахунку +6. Однак Миколаїв зумів швидко повернути паритет. Надалі ініціатива знову перейшла до рук южненців, які заручилися гандикапом у 6 пунктів. Та розвинути успіх Хіміку не вдалося. Миколаїв упритул наблизився до суперника, а за секунду до кінця першої чверті Андрій Кожемякін закинув триочковий, тим самим допомігши корабелам виграти стартовий ігровий відрізок – 18:20.

У другій чверті команди збавили оберти, за 6 хвилин набравши на двох лише 8 очок. У підсумку, у цьому ігровому відрізку сильнішого виявлено не було, а Миколаїв пішов на велику перерву з хиткою перевагою у 2 пункти.

"Хімік" обіграв гостей із Миколаєва

На початку третьої 10-хвилинки господарі закинули два триочкові поспіль, що допомогло їм вийти вперед та додало впевненості. Ця чверть залишилася за Хіміком, який пішов на останній відпочинок із гандикапом +2.

У вирішальному ігровому відрізку Хіміку вдалося не лише втримати лідерство, але й збільшити відрив. Фінальна сирена підсумувала звитягу южненців – 76:69.

Хімік у наступній грі, яка відбудеться 9 жовтня, прийме Кривбас. Миколаїв того ж дня навідається до Одеси.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

7 жовтня

Южне, ФСК Олімп

Хімік – Миколаїв 76:69 (18:20, 12:12, 20:16, 26:21)

Хімік: Спенсер 19 + 7 підбирань, Джонс 8 + 8 підбирань, Ковляр 4 + 2 передачі, Антіпов 2 + 6 підбирань, Мироненко 7 + 2 підбирання – старт, Едвін 13 + 8 підбирань + 7 передач, Морріс 18, Козак 0, Рябчук 5.

Миколаїв: Ніксон 2 + 3 передачі, Волкер 27, Барніс 5 + 4 підбирання, Хохоник 6, Тіщенко 7 + 4 підбирання – старт, Дубоненко 0, Кожемякін 9, Деніел 13 + 6 підбирань.

Одеса — Кривбас

Одеса і Кривбас закривали програму ігрового дня 7 жовтня в Суперлізі Windrose. Для Одеси це був перший домашній матч сезону (дві поразки та перемога), а ось Кривбас після сенсаційних перемог вдома над Тернополем і Київ-Баскетом сподівався продовжити переможну серію та вперше виграти на виїзді у еліті.

На старті гри жодна з команд не могла створити собі відрив у рахунку, але два поспіль триочкових попадання гравців Кривбасу в кінці першої чверті дозволили гостям піти на першу перерву з перевагою +6.

Другу чверть Кривбас провів з позиції сили, утримуючи здобуту перевагу. Перед великою перервою Одеса до мінімуму скоротила своє відставання, але в третій чверті Кривбасу знову вдався ривок, дозволивши гостям по ходу вигравати 14 очок.

У вирішальній десятихвилинці Одеса намагалася дістати суперника, скорочувала відставання, але Кривбас в основному завдяки Коупленд, який в останній четверті набрав 9 очков, зумів спокійно завершити гру перемогою.

Найрезультативнішим у матчі став захисник Кривбаса Закарі Коупленд, на рахунку якого 30 очок. У Одеси більше 20 очок заробили Андрій Агафонов та Томс Лейманіс.

В наступному матчі 9 жовтня Одеса прийматиме Миколаїв, а Кривбас в цей же день на віїзді зіграє з Хіміком.

Одеса — Кривбас 85:94 (21:27 18:16, 20:27, 26:24)

Одеса: Лейманіс 21, Агафонов 23 + 8 підбирань – 3 втрати, Келлісон 18 + 5 передач, Новиков 8 + 6 підбирань, Носков 6 + 6 підбирань — старт; Лауріс 6, Ткачук 2, Фіцпатрік 2, Балабан 0, Шорсткий 0

Кривбас: Полайт 16, Латковіч 0, Артамонов 14 + 5 передач, Коренюк 13 + 6 підбирань, Попович 8 + 6 підбирань — старт; Коупленд 30 + 7 підбирань + 5 передач, Мотли 7 + 5 підбирань, Фролов 6, Бондарчук 0, Старцев 0

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні чемпіон України з баскетболу "Прометей" зі Слобожанського програв 70:73 в 1-му турі Ліги чемпіонів ФІБА. На паркеті Палацу спорту "Юність" підопічні Ронена Гінзбурга драматично поступилися "Тенеріфе".