Євробаскет 3х3: Україна лідирує після 1-го дня відбору

4,9 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 у складі Станіслава Тимофієнка, Максима Закурдаєва, Олександра Кольченко та Дмитра Ліповцева фінішувала на першому місці після першого дня відбору на чемпіонат Європи.

На старті кваліфікації, яка в ці дні проходить в Андоррі, підопічні Олега Юшкіна провели два матчі - з Швейцарією і Нідерландами.

Зустріч зі швейцарцями українські баскетболісти програли (15:18), а ось гру з голландцями провели абсолютно на іншому рівні і заслужено перемогли - 16:12.

Читайте: Збірна України 3х3 програла в 1/4 фіналу престижного турніру

Третій, вирішальний, поєдинок, "синьо-жовті" проведуть у неділю, 24 червня, проти Угорщини.

Для виходу до фінальної частини нашій команді потрібно посісти в своєму квартеті 1-е або 2-е місце, після чого виграти півфінальний матч - фіналісти кваліфікації гарантовано виходять на чемпіонат Європи. Останню путівку кваліфікаційного турніру розіграють невдахи півфіналу - так до фінальної частини з Андорри потрапляти три кращі команди.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що український данкер виграв "золото" Кубка світу з баскетболу 3х3.