"Дніпро" здобув вольову перемогу в останній грі року в Суперлізі Парі-Матч

6,7 т.
'Дніпро' здобув вольову перемогу в останній грі року в Суперлізі Парі-Матч

У чемпіонаті України з баскетболу відбувся останній календарний поєдинок регулярного сезону в Суперлізі Парі-Матч. "Дніпро" на своєму майданчику здобув вольову перемогу над харківським "Політехніком — 83:68.

Перша половина матчу пройшла буквально під диктовку гостей, які розбирали захист "Дніпра" за рахунок енергії і точних кидків Романа Козлова після знижок Ті Джея Кромера. "Політехнік" мав двозначну перевагу з першої ж чверті і пішов на велику перерву з 10 балами гандикапу, хоча моментами різниця була набагато більшою.

"Дніпро" — "Політехнік"

Проте в другій половині "Дніпро" ущільнив захист, Кирило Фесенко став частіше вигравати індивідуальні протистояння у Делвана Грема, а відсоток влучень з дистанції у гостей помітно знизився. "Дніпро" провів ударну третю чверть, коли за 10 хвилин не тільки скоротив всю різницю, а й вийшов вперед, після чого просто добив суперника в четвертій десятихвилинці.

Перемога віце-чемпіонів України вийшла вкрай переконливою, що в першій половині матчу проглядалося не дуже.

"Дніпро" — "Політехнік" 83:68 (12:23, 22:21 21: 9, 28:15)

"Дніпро": Мішула (19 + 5 передач), Вільховецький (2), Закурдаев (7 + 6 підбирань), Сизов (15 + 6 підбирань + 4 передачі), Фесенко (16 + 10 підбирань + 3 блок-шоти) — старт; Шундель (5 + 5 підборів), Ревзін (8), Кожем'якін (3), Кушніров (8).

"Політехнік": Девіс (7 + 5 передач), Кромер (17 + 9 передач + 5 втрат), Козлов (17), Грем (21 + 17 підбирань), Завадський (2) — старт; Рочняк (4 + 6 підбирань), Кузнецов, Чугунов.

Днiпро - Полiтехник

Читайте: "Дніпро" здобув напружену перемогу в Суперлізі Парі-Матч

Нагадаємо, що напередодні "Київ-Баскет" без проблем переміг чинного чемпіона України — "Черкаські Мавпи". Поєдинок "регулярки" в баскетбольному першості країни пройшов у столичному Палаці спорту і завершився із рахунком 90:51.