"Дніпро" обіграв чемпіона: результати Суперліги Парі-Матч 28 лютого

Дніпро – Хімік

Лідер поточного сезону Суперліги Парі-Матч "Дніпро" у центральній зустрічі ігрового тижня розібрався з чинним чемпіоном южненським "Хіміком".

Команда Дениса Журавльова на своєму майданчику була сильнішою за суперника – 95:80.

У цій зустрічі лише стартові хвилини були рівними. Команди обмінялися точними атаками, після чого, починаючи з третьої хвилини, дніпряни поступово почали йти у відрив.

Результативна гра американського легіонера "синьо-біло-блакитних" Джареда Террелла дозволила їм на початку другої чверті досягти переваги у 19 очок.

Наставнику чемпіонів Віталію Степанівському довелося в терміновому порядку брати тайм-аут, який трохи збив запал господарів паркету. "Хімікам" вдалося відіграти дев'ять пунктів, але дніпряни продовжували тримати суперника на комфортній дистанції.

Перед вирішальною 10-хвилинкою гості відставали від "Дніпра" на 13 очок, але всі їхні спроби повернутися у гру не призвели до успіху. Так, лідер Суперліги Парі-Матч зміцнив свої позиції на чолі турнірної таблиці регулярного чемпіонату.

"Дніпро" – "Хімік" – 95:80 (29:16, 22:22 26:26, 18:16)

"Дніпро": Дугат (14+6 підбирань +11 передач), Террелл (25+5 підбирань +4 передачі), Закурдаєв (6), Тимофієнко (12), Фесенко (10+8 підбирань) - старт; Корнієнко (15+7 підбирань +2 блок-шота), Шундель (7), Коломойський (3), Чумаков (3), Сизов.

"Хімік": Вільямс (12+6 підбирань), Марченко (5), Войналович (6), Салліван (9+5 підбирань), Угба (16+6 підбирань) - старт; Годфрі (16+8 підбирань), Козак (9), Зотов (4+6 передач), Рябчук (3), Ковальов.

В іншій грі 28 лютого "Харківські Соколи" упустили 15-очкову перевагу над "Одесою", програвши на своєму майданчику – 86:89.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" добув драматичну перемогу над "Миколаєвом" у Суперлізі Парі-Матч.