Дебютний успіх "Прикарпаття-Говерли", непереможна Одеса. Результати Суперліги Parimatch 8 листопада

3 хвилини
2,0 т.
Дебютний успіх 'Прикарпаття-Говерли', непереможна Одеса. Результати Суперліги Parimatch 8 листопада

У Луцьку стартував четвертий матч сезону регулярного чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Parimatch. У першому матчі ігрового тижня "Прикарпаття-Говерла" здолало "Запоріжжя" 83:55. БІПА-збірна Одеської області залишилась непереможною, здолав господарів майданчику баскетболістів "Старого Луцька" 86:70.

Команда Євгена Мурзіна продемонструвала чудову гру в атаці в першій половині, реалізувавши 7 з 10 триочкових ще до великої перерви. Колектив з Івано-Франківська краще використовував помилки суперника, регулярно знаходячи очки у швидких відривах. Єдиний вдалий відрізок підопічні Кирила Вікторова провела у третій чверті, яку виграли 18:9, але Говерла поставила потужну крапку наприкінці гри. Вигравши заключну десятихвилинку 23:6, Прикарпаття-Говерла оформив першу перемогу в сезоні — 83:55.

Найкращим гравцем матчу став захисник команди з Івано-Франківська Сергій Старцев, в активі якого 16 очок, 7 підбирань та 7 передач. Вдало з лави увійшов форвард Говерли Артем Водолазський, який набрав 14 очок, 6 підбирань та 3 передачі. Тож тепер у Говерли 1 перемога в 3 матчах, а Запоріжжя зазнав 3 поразки в 4 зіграних зустрічах.

9 листопада Прикарпаття-Говерла о 18:00 протистоятиме Старому Луцьку, а Запоріжжя в цей же день о 14:00 зіграє проти БІПИ з Одеси.

Запоріжжя — Прикарпаття-Говерла 55:83 (14:21, 17:30, 18:9, 6:23)

Запоріжжя: Морозов 15 + 8 підбирань + 3 передачі + 2 блок-шота, Тельчаров 9 + 6 передач + 3 перехоплення - 5 втрат, Хрисостоміді 6 + 4 підбирання, Головатчик 5 - 4 втрати, Буц 4 + 7 підбирань - 4 втрати — старт, Сорочан 13 + 8 підбирань, Покоєнко 3, Козак 0, Кліманов 0, Дмитренко 0

Говерла: Старцев 16 + 7 підбирань + 7 передач - 3 втрати, Дроздов 11, Чугунов 11 + 6 підбирань, Лонюк 8, Лесик 0 — старт, Водолазський 14 + 6 піддбирань + 3 передачі, Аврахов 11 + 5 підбирань + 4 перехоплення, Тимофійчук 9 - 3 втрати, Гаврилов 3, Музиченко 0, Ожегов 0

БІПА-збірна Одеської області залишилась непереможною у Суперлізі Parimatch після стартового матчу баблу в Луцьку.

Команда Вадима Пудзирея впевнено здолала господарів майданчику баскетболістів Старого Луцька 86:70.

Ключовими в матчі стали остання хвилина другої чверті, коли одесити зробили ривок 8:1 з триочковим Рябчука з сиреною, а продовжилось все 8:0 від гостей на початку третьої чверті, в результаті чого перевага БІПИ сягнула 15 очок.

Такий рахунок на табло плюс травма Євгена Коровякова серйозно позначилась на лучанах, які не зуміли "повернутись до гри".

У складі переможців відзначимо трійку гравців – Євген Ткаченко набрав 20 очок, реалізувавши 9 з 10 кидків з гри, Олександр Рябчук записав до свого активу 18 очок, а Ярослав Кадигроб набрав 14 балів.

БІПА, маючи три перемоги в трьох матчів, продовжила свою переможну серію. Завтра, 9 листопада, команда Вадима Пудзирея зустрінеться з Запоріжжям, а Старий Луцьк проведе гру з Прикарпаття-Говерлою.

Старий Луцьк-Університет — БІПА 70:86 (18:17, 24:34, 11:21. 18:14)

Старий Луцьк-Універсистет: Коцько 7, Прозапас 3, Є. Коровяков 2, Швагринський 19 + 6 підбирань, Рудаков 9 + 6 підбирань – старт; Дейна 10 + 9 підбирань, Марків 7, О. Коровяков 7 + 5 підбирань, Горковенко 4, Панфілов 3, Бедлінський 0

БІПА: Малиновський 2, Ткаченко 20, Кабацюра 11, Рябчук 18, Кадигроб 14 + 5 підбирань + 5 передач – старт; Шашков 12, Унгурян 4 – 5 втрат, Товкач 3, Конєв 2, Свірський 0, Горячий 0, Устименко 0