"Прометей" обіграв "Дніпро" у битві лідерів Суперліги Парі-Матч: результати 24 січня

10,5 т.
Дніпро – Прометей

"Дніпро" в центральній зустрічі 24 січня програв на своєму паркеті "Прометею" в Суперлізі Парі-Матч.

Поєдинок лідерів чемпіонату завершилася перемогою гостей у запеклій боротьбі – 94:97.

Команди видали неймовірну за напруженням і емоціями гру, вибравши тактику швидкого баскетболу. "Дніпро" з перших хвилин пішов у відрив, який досяг 10 балів до кінця першої чверті.

Читайте: Визначено стартові п’ятірки та тренерів команд України та Легіону на Матч Зірок Суперліги-2020

Однак "Прометей", підтверджуючи статус одного з лідерів першості, тут же повернувся в гру. Перед великою перервою від переваги дніпрян залишилося всього два пункти, причому гості встигли вийти вперед на п'ять очок.

Із цього моменту на майданчику почалися справжні гойдалки. Обидві команди почали просто рубатися за кожен м'яч, що ще більше підкреслило статус матчу. Перед вирішальною 10-хвилинкою господарі програвали в одне очко, що стало причиною грандіозної кінцівки.

Напруга і втома позначилися на результативності, яка істотно впала. Гості вийшли вперед на +6, а потім відірвали ще на три пункти. За хвилину до фінальної сирени "Прометей" вів 89:93 і зумів утримати свою перевагу.

У ще одній грі діючий чемпіон України "Хімік" і "Черкаські Мавпи" видали драму. Гра регулярного чемпіонату завершилася перемогою гостей із Черкас – 69:74.

Команди не подарували глядачам результативний баскетбол. Обидва колективи віддали перевагу грі під щитами, практично не використовуючи далекі спроби вразити кільце супротивника.

"Мавпи" з перших хвилин забезпечили собі невелику перевагу в 3-5 пунктів, яка збереглася до великої перерви. А ось третя чверть вийшла вдалою для черкащан, які видали ривок 2:9.

Южненці повернулися в гру і скоротили відставання спочатку з 10 пунктів до п'яти, а потім і зрівняли рахунок – 56:56, проте тут же "Мавпи" відповіли своїми +9 і довели гру до перемоги.

У двох інших іграх 24 січня "Одеса" вдома обіграла "Київ-Баскет" – 74:70, а в Харкові місцеві "Соколи" поступилися "Запоріжжю" – 83:85.

Як повідомляв OBOZREVATEL, столичний "Київ-Баскет" достроково вийшов у чвертьфінал Кубка Європи ФІБА.