Чемпіон Суперліги Парі-Матч ледь не програв новачку: результати 8 листопада

14,7 т.
Харківські Соколи

Новачок Суперліги Парі-Матч "Харківські Соколи" дав справжній бій чемпіону країни южненському "Хіміку".

Підопічні Євгена Мурзіна на своєму майданчику потріпали нерви фавориту, однак у підсумку поступилися – 77:93.

"Хіміки" фантастично почали поєдинок, видавши ривок 2:12 уже до середини першої чверті. Однак господарі майданчика відповіли своїми активними діями і до першої перерви мали п'ять очок переваги.

Читайте: "Ягупова у вогні": українська баскетболістка провела неймовірний матч у Євролізі

Харків'яни контролювали хід гри і продовжували нарощувати свою перевагу, яка досягла свого піку у 12 балів у кінцівці другої 10-хвилинки.

Підопічні Володимира Степанівського блискавично відповіли активним захистом і роботою на чужому щиті. Перед останньою чвертю "Хімік" вийшов вперед – 65:66.

Вирішальна чверть пройшла у малорезультативній боротьбі, в якій южненці зуміли дотиснути суперника.

"Харківські Соколи" – "Хімік" – 77:93 (25:20, 16:17, 24:29, 12:27)

"Харківські Соколи": Джамар (16+6 підбирань), Козлов (5), Жаліс (3), Тарасенко (5+5 підборів), Тіг (25+6 підбирань +6 втрат) - старт; Джексон (8+6 підбирань), Бояркіна (5+4 передачі), Мусієнко (4), Тихонов (4), Тищенко (2).

"Хімік": Вільямс (37+5 передач), Марченко (13), Войналович (2+2 блок-шоти), Ковальов (13+9 підбирань), Югба (12+8 підбирань) - старт; Салліван (8+9 підбирань), Горобченко (5), Рябчук (3).

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Черкаські Мавпи" здобули п'яту перемогу в Суперлізі Парі-Матч.