"Будівельник" вилетів із Ліги чемпіонів

9,6 т.
БК Будівельник

Київський "Будівельник" у вівторок, 26 вересня в матчі-відповіді 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів програв білоруському "Цмоки-Мінськ". Битва в Києві на арені столичного Палацу спорту завершилася з рахунком 51:60.

Перша чверть пройшла в рівній боротьбі. Господарі ніяк не могли налагодити дальні кидки, раз по раз промахуючись із шести метрів. Гості, тримаючи 5-очкову перевагу здобуту в першій зустрічі в Мінську, впевнено контролювали хід гри.

Читайте: "Будівельник" - "Чмоки-Мінськ": відео матчу Ліги чемпіонів

У другій десятихвилинці підопічні Володимира Коваля спробували змістити атаки ближче до "фарби", але невпевнена гра Михайла Анісімова, а також неквапливість його партнерів призвели до того, що на велику перерву "Будівельник" пішов із негативним гандикапом.

У третьому відрізку кияни продовжували грати тягучий позиційний баскетбол з атаками по 20 секунд, який слабо допомагав проти вибухового "Цмоки".

Дива не сталося і в заключні 10 хвилин. "Будівельники" так і не змогли знайти свою гру, підвищити темп, зіграти через "не можу" і пройти непоступливих білорусів.

"Будівельник" - "Цмоки-Мінськ" 51:60 (19:19, 12:13, 12:11, 10:17)

"Будівельник": Дугат (6), Філдс (13 + 5 підборів), Крутоус (10), Дроздов (2 + 11 підборів + 3 перехоплення), Анісімов (9 + 5 підборів) - старт; Отверченко (9), Місяць (2), Брістол (0 + 9 підборів + 3 блок-шота + 2 перехоплення), Зотов, Вінтоняк.

"Цмоки-Мінськ": Адамович (15 + 5 підборів), Кудрявцев (5), Мещеряков (2 + 4 підбори), Чераповіч (2 + 4 підбори), Семенюк (10) - старт; Голден-Саддлер (3), Уіггс (4), Салаш (4 + 6 підборів), Кравіш (8 + 7 підборів).

Нагадаємо, що в першому поєдинку "Будівельник" зазнав поразки в гостях із рахунком 64:69.