Баскетболісти України стали віцечемпіонами Універсіади-2019

19,3 т.

Друга чоловіча збірна України з баскетболу програла у фіналі Універсіади-2019 команді США. Зустріч в італійському Авелліно завершилася з рахунком 85:63.

Наші баскетболісти з перших секунд захопили ініціативу, легко повівши в рахунку. Лише пропустивши 6 очок американці почали грати в нападі, але зробили це дуже впевнено.

Збірна США, завдяки високим індивідуальним діям, оформила ривок 23-4, який став ключовим у матчі.

Українці нічого не могли зробити зi швидкими й атлетичними американцями, поступаючись їм у швидкості й раз за разом пропускаючи швидкі прориви.

На велику перерву команди пішли за рахунку 48:23 не в нашу користь. Друга половина гри нічим кардинально не відрізнялася від першої.

Головний тренер нашої збірної Віталій Степановський намагався поміняти тактичні схеми в захисті, однак українці помітно програвали у фізичній потужності й техніці своїм суперникам.

США — Україна 85:63 (28:15, 20:8, 16:18, 21:22)

США: Ньюмен (20 + 7 підбирань), Сіммс (12 + 6 підбирань), Джемісон (11 + 6 підбирань), Доус (8), Тайсон (8), Онор (8).

Україна: Зотов (14+8 підбирань + 4 передачі), Марченко (6), Ткаченко (3), Павлов (15 + 13 підбирань), Петров (10) – старт; Кондраков (11), Сидоров (4), Мироненко, Ковальов, Горобченко, Вадим Прокопенко.

Читайте: ФБУ анонсувала старт чемпіонату з баскетболу 3х3: календар

Як повідомляв OBOZREVATEL, підопічні Віталія Степанівського в чвертьфіналі виявилися сильнішими за Канаду (82:80), а у півфіналі з таким же рахунком драматично перемогли Австралію.