Розгром в Дніпрі і Заруба в Харкові: результати Суперліги Парі-Матч 8 грудня

10,2 т.

У чемпіонаті України з баскетболу 8 грудня відбулися два матчі. Спершу харківський "Політехнік" зазнав поразки в битві аутсайдерів Суперліги Парі-Матч . Остання команда першості поступилася вдома йде сьомим БК "Запоріжжю" з рахунком 76:84. А потім "Дніпро" розгромив в рідних стінах "Миколаїв" (102:80)

У Харкові обидва колективи влаштували справжню феєрію в першій чверті, подарувавши вболівальникам видовищний і відкритий баскетбол. Друга десятихвилинка виявилася менш насиченою, проте на велику перерву харків'яни йшли з відставанням всього три очки.

Читайте: Крах чемпіона: як кияни програли мегафайт в Суперлізі Парі-Матч

Що сталося з "Політехніком" в третій чверті - незрозуміло. Запорожці буквально декласували суперника, пішовши в серйозний відрив (+17). Здавалося, гостям залишалося тільки не провалитися в кінцівці, довівши зустріч до переможного завершення, однак господарі щосили мчали вперед і ледь не створили ефектний камбек.

"Політехнік" - БК "Запоріжжя-ZOG" 76:84 (26:27, 16:18, 9:23, 25:16)

У Дніпрі лідер чемпіонату влаштував справжній розгром. Господарі задали височенний темп, з яким гравці "Миколаєва" ніяк не могли впоратися. У підсумку, вже до великої перерви дніпряни зуміли створити різницю в рахунку +20.

У третій чверті баскетболісти "Дніпра" не зменшили обертів, продовжуючи збільшувати свою перевагу. І лише в заключній десятихвилинці підопічні Журавльова розслабилися, дозволивши гостям хоч трохи відчути смак гри.

"Дніпро" - МБК "Миколаїв" 102: 80 (30:21, 27:16, 35:20, 10:23)

Як повідомляв "Обозреватель", Михайло Бродський був переобраний президентом Федерації баскетболу України.