Українець здобув "бронзу" конкурсу данків на Кубку світу

13,2 т.
Вадим Поддубченко

Український баскетболіст Вадим Піддубченко посів третє місце на конкурсі данків, який проходив на Кубку світу з баскетболу 3х3. У фіналі наш співвітчизник, який відомий під прізвиськом "Міллер" набрав 52 очки.

А переможцем став поляк Рафал Липинський, який продемонстрував феноменальну стрибучість і неймовірну міць.

Зазначимо, що на початку цього року Піддубченко здобув розкішну перемогу на престижному конкурсі данків, який проходив в англійському Бірмінгемі. У фіналі змагань українець виявився сильнішим за свого співвітчизника Дмитра Кривенко, британця Джоель Хенрі, а також американського спортсмена Джастіна Дарлінгтона.

Читайте: Судді "викинули" збірну України з Кубка світу з баскетболу 3х3

Нагадаємо, що раніше жіноча збірна України завоювала бронзові медалі на Кубку світу з баскетболу 3х3.