Жіноча збірна України U16 рознесла Македонію на Євробаскеті

5,6 т.
Жіноча юніорська збірна України з баскетболу

У передостанньому матчі на чемпіонаті Європи в дивізіоні Б жіноча збірна України U-16 розгромила Македонію 65:37.

На 20-й секунді матчу з македонками українки пропустили перший точний кидок. Стартова п'ятірка синьо-жовтих потрапила під пресинг Македонії. Джунь триочковим спробувала внести корективи в хід гри, але не досягла мети. Час минав, балканки продовжували забивати, на екваторі чверті рахунок став 11:0 на їхню користь. Нарешті на 7-й хвилині Джунь реалізувала триочковий, слідом за нею відзначилася Семеніченко.

У другій десятихвилинці збірну України немов хтось підмінив. Нарешті пішла гра у Джунь, на 7-й хвилині вона скоротила відставання до двох очок 16:18. Дівчата почали діяти розкутіше, згадали все, що їм говорив на установці тренер. Після триочкового Семеніченко Україна майже наздогнала Македонію - 21:22. За такого рахунку команди пішли на перерву.

Після відпочинку українки не залишали спроб відновити рівновагу. І їм це вдалося. На 3-й хвилині Сафонова двоочковим зробила рахунок нічийним - 25:25. А потім Федоренко і Джунь довели перевагу до 5 очок - 30:25. Вийшовши вперед, українська команда дозволила суперницям ліквідувати відставання, а потім знову невимушено відірвалися на 5 очок. Третю чверть вони завершили вже з 11-тіочковою перевагою на свою користь - 41:30.

Читайте: Збірна України U-16 здобула вражаючу перемогу на жіночому Євробаскеті

Четверта чверть пройшла під диктовку підопічних Олександра Чередниченко. Після триочкового Джунь за три хвилини до кінця матчу перевага українок досягло 20 очок. Матч синьо-жовті хотіли завершити красиво, з перевагою +30, але пропустили за п'ять секунд до кінця двухочковий. Тому в підсумку - "всього" 65:37.

У неділю, 14 серпня, в матчі за 13-те місце чемпіонату Європи Україна зіграє з Болгарією. Початок о 12:30 за київським часом.