Українські баскетболісти прикро програли словенцями

3,2 т.

Збірна України з баскетболу провела свій перший товариський матч у Словенії. У рамках підготовки до чемпіонату Європи-2015 наша команда зіграла з господарями майданчика. Команди видали справжній трилер, сильнішими в якому виявилися словенці - 66:60.

Господарі почали з ривка в п'ять сухих очок, однак перша чверть залишилася за українцями - 14:13. У другій десятихвилинці команди йшли ніздря в ніздрю, тому рахунок 14:12 на користь господарі не змушувала хвилюватися.

Гойдалки продовжилися і після великої перерви. Наші виграли третю чверть в два очки, а доля зустрічі вирішилася в заключній частині гри. Тут українці провалили кінцівку, в якій за чотири хвилини набрали лише два пункти.

Читайте: Збірна України відправилася на збір без двох легіонерів

Кращими у складі нашої команди були Кирило Фесенко і Джером Рендл, які набрали по 12 пунктів.

Словенія - Україна - 66:60 (13:14, 14:12, 18:20, 21:14)

С: Йоксімовіч (6 + 7 передач), Препеліч, З.Драгіч (5 + 5 підборів), Слокар (11 + 5 підборів), Оміч (6 + 5 підбирань) - старт; Рупнік, Блажіч (12 + 5 підборів), Ніколіч, Зупан, Балажіч (10), Загорац (2), Дімец (2), Клобучар (10). У: Рендл (12), Мішула (11), Липовий (6) , Корнієнко (9), Фесенко (12 + 13 підбирань) - старт; Пустозвонов, Лукашов (2), Зайцев (5 + 5 підборів), Крутоус, Сизов (3).

Наступний матч українці зіграє в суботу, 22 серпня, з командою Італії.