Чемпіон України вигриз перемогу у харків'ян у Суперлізі Парі-Матч

11,2 т.
Хімік - Політехнік

Южненський "Хімік" обіграв харківський "Політехнік" у черговому матчі елітного дивізіону чемпіонату України з баскетболу. Чинний володар золотих медалей Суперліги Парі-Матч відсвяткував перемогу на своєму майданчику - 89:63.

Незважаючи на підсумковий рахунок, южненцям вдалося остаточно зломити опір суперника лише в заключній чверті. "Політехнік" пішов на велику перерву, програючи всього п'ять очок, причому друга чверть завершилася на користь гостей.

Зусиллями Сміта та Петрова "Хіміки" зуміли не підпустити до себе суперника на близьку дистанцію. Остання ж 10-хвилинка перетворилася на торжество атаки чемпіонів. У четвертій чверті господарі "настріляли" аж 26 очок і довели матч до перемоги.

Читайте: У мережі згадали унікальний кидок українки, який розірвав усі шаблони баскетболу

"Хімік" - "Політехнік" - 89:63 (23:17, 19:20, 21:17, 26:9)

"Хімік": Сміт (28 + 8 передач+3 перехоплення), Рябчук (8), Бєліков (12+5 підбирань), Павлов (9), Антипов (10+12 підборів) - старт; Аллен, Цикалюк, Прокопенко, Петров (20+11 підбирань +4 втрати), Конєв (2), Сидоров (0+5 передач).

Головний тренер: Віталій Степановський

"Політехнік": Сайнієв (5), Козлов (15), Арабаджи (4+7 підбирань), Рочняк (10+8 підбирань +4 втрати), Бест (18) - старт; Михайлов (2), Колотилов, Сухар (3), Кузнецов (2), Павленко, Столікер (4+5 підборів), Чугунов.

Головний старт: Валентин Кулібаба

Як повідомляв "Обозреватель", напередодні київський "Будівельник" установив рекорд сезону в Суперлізі Парі-Матч.