Україна розкішно виграла престижний баскетбольний турнір в Естонії

32,1 т.
збірна України з баскетболу

Збірна України з баскетболу впевнено виграла міжнародний турнір в Естонії, в якому крім наших хлопців також брали участь колективи з Естонії, Албанії та Ізраїлю. У заключний ігровий день команда Євгена Мурзіна здобула третю поспіль перемогу на змаганнях, здолавши ізраїльтян - 84:67.

Початок матчу видався досить результативним: баскетболісти команди Ізраїлю практично безпомилково кидали із середньої дистанції, а українська команда після невдалого матчу з албанцями практично ідеально атакувала з-за дуги.

У складі збірної України варто відзначити В'ячеслава Кравцова, який вийшовши з лави, посилив гру нашої команди після невдалого старту другого періоду. Його "жовто-сині" програли в сім пунктів.

Ключовим епізодом третього періоду став блискучий вихід Пустового, який вперше з'явився на паркеті після великої перерви. За 7 хвилин він записав до свого активу 10 очок, за 100-процентної реалізації середніх.

Варто також зазначити, що ігровий час між гравцями тренерський штаб розподілив рівномірно. До останньої перерви всі 12 баскетболістів, заявлених на матч, встигли побувати на паркеті.

Читайте: Баскетбольна Суперліга і збірна України отримали титульного спонсора

До заключної десятихвилинки збірна України підійшла з 8-очковим гандикапом і відразу дала зрозуміти супернику, що розлучатися з ним не збирається. Дуже своєчасно включилися Бобров, який у черговий раз підтвердив свій універсалізм. Він став першим гравцем у матчі, якому вдалося зібрати дабл-дабл.

Кравцов і Пустовий продовжували топтати суперника під щитом, Рябчук із високим відсотком атакував з-за дуги, а Лукашов зупинився за крок від тріпл-дабл.

Таким чином, збірна України блискуче провела кінцівку матчу і в цілому виглядала в другій половині краще суперника за всіма компонентами, довівши гру до перемоги.

Нагадаємо, 31 серпня збірна України стартує у відборі на Євробаскет-2017 домашнім поєдинком проти збірної Болгарії, який пройде в столичному Палаці спорту.

Міжнародний турнір в Естонії

Отепя. Третій ігровий день

Україна - Ізраїль - 84:67 (24:18, 13:20, 22:15 25:14)

Нагадаємо, раніше збірна України з баскетболу виграла престижний турнір у Словаччині.