Україна здобула розкішну перемогу на товариському турнірі

9,2 т.

Збірна України з баскетболу виграла заключний матч на товариському турнірі Adecco Cup. Поєдинок проти Фінляндії завершився з рахунком 75:70 (13:15, 12:20, 25:18, 25:17).

Сама гра проходила як під копірку попередньої зустрічі з командою Італії. Знову підопічні Євгена Мурзіна провалили першу половину і знову зробили неймовірний камбек в третій і четвертій чвертях.

За три хвилини до кінця українці програвали 64:68, але показавши відмінну концентрацію у вирішальні моменти, здійснили ривок 9:0. Прикінцеві секунди зустрічі стали справжньою грою нервів: фіни застосували тактику фолів, але наші баскетболісти продемонстрували характер і досягли потрібного результату.

Найрезультативнішими у нашій команді стали: Максим Пустозвонов (14 очок), Джером Рендл (13 очок + 5 передач) і Кирило Фесенко (13 очок + 8 підбирань).

Читайте: Збірна України відправилася на збір без двох легіонерів

24 серпня збірна України повернеться до Києва, де буде тренуватися 25 і 26 серпня, а 27-го вирушить до Фінляндії на останні два спаринги напередодні Євробаскету 2015.