Збірна України яскравою перемогою стартувала у відборі на Євробаскет

21,8 т.
Збірна України з баскетболу

Збірна України з баскетболу здобула впевнену перемогу над Болгарією в першому матчі кваліфікації чемпіонату Європи-2017. Зустріч на паркеті київського Палацу спорту завершилася з рахунком 79:69.

Українці з перших секунд захопили ініціативу, шокувавши суперника ривком 11:2. Грамотно комбінуючи в атаці та постійно заграючи своїх центрових, наша команда всю першу половину просто розривала болгар. Фесенко і Кравцов раз по раз змушували повний зал гудіти від захвату, завершуючи атаки ефектними слем-данками.

Після перерви довелося напружитися вже українським баскетболістам і глядачам. Збірна Болгарії стала активніше грати в захисті, підвищила відсоток влучних кидків і була близька до того, щоб переламати хід зустрічі. Кілька таймаутів від українського тренерського штабу повернули гру в потрібне нам русло.

У четвертій чверті пішов відкритий баскетбол без акценту на захист. Болгари намагалися максимально скоротити різницю в рахунку, атакуючи з далеких дистанцій, але Україна не дозволила їм наблизитися більш ніж на 10 очок.

1-й тур. Група Е

Україна - Болгарія - 79:69 (17:10, 25:15, 21:22, 16:22)

Україна: Лукашов (8 - 4 втрати), Липовий (12 + 5 підбирань + 10 передач), Конєв (3), Бобров (6), Фесенко (15 + 10 підбирань) - старт; Артамонов (2), Мішула (4 передачі), Отверченко (14), Корнієнко (3), Кравцов (13 + 6 підбирань), Рябчук (3)

Болгарія: Бост (4 + 4 передачі), Іванов, Костов (16 - 4 втрати), Везенко (9), Галабов - старт; Маринов, Ліловий (13), Веліков (2 + 5 передач), Ваклінов (6), Георгієв (15 + 6 підбирань), Захарієв (4)

Читайте: Україна розкішно виграла престижний баскетбольний турнір в Естонії

Свій наступний поєдинок підопічні Євгена Мурзіна проведуть у Вільнюсі 3 вересня проти збірної Косова. Початок о 20:00 за київським часом.