Україна дала бій фавориту Євробаскету

29,4 т.
Юніорська збірна України з баскетболу

Чоловіча збірна України U-18 програла одному з лідерів чемпіонату Європи з баскетболу в Дивізіоні B - команді Грузії. Зустріч у македонському місті Скоп'є завершилася з рахунком 71:72.

Із перших хвилин поєдинку суперники вкотре нагадали про принциповість і важливість результату цього протистояння, влаштувавши гойдалки, які за підсумками перших 10 хвилин матчу завершилися мінімальною перевагою української збірної - 20:19. На старті корисно зіграв Нємцу, який крім 6 набраних очок дав нашій команді кілька екстра-володінь, відпрацювавши під чужим щитом.

Читайте: Україна здобула вольову перемогу на юніорському Євробаскеті

Другий період почався з упевненого спурту грузин, які зробили за 2,5 хвилини ривок 10:0. Агресивна гра в атаці та зароблені штрафні, які українці пробили у два рази більше за суперника, допомогли нашій команді втриматися на плаву і піти на велику перерву, маючи лише 3-очковий дефіцит.

Наступний відрізок матчу - початок другої половини, як і вся третя чверть, залишилися за українською командою. Всюдисущий Тиртишнік, який встигав не тільки справно набирати очки, але і робити перехоплення, в парі з не менш активним і корисним Горобченком допомогли збірній швидко нівелювати відставання.

Читайте: Україна здобула другу перемогу на юнацькому Євробаскеті

За традицією цієї битви зберегти переконливу перевагу лідеру не вдалося. Все вирішувалося в кінцівці, де більше пощастило все ж грузинам. За 3 секунди до фінальної сирени Ягодін заробив пробивний фол на Булашвіли, який реалізував обидва кидки і приніс своїй команді дуже складну і дуже важливу перемогу. Збірна України зазнала першої поразки на турнірі і не зуміла достроково здобути путівку в плей-офф.

Дивізіон В, група D, 4-й тур Україна - Грузія 71:72 (20:19, 14:18 27:14, 10:21)

Україна : Горобченко (18 + 5 передач + 5 втрат), Тиртишнік (12 + 5 передач), Нємцу (16 + 5 підбирань + 3 перехоплення), Ніколенко (7 + 5 підбирань), Скапінцев (12 + 8 підбирань) - старт; Ягодін (3 + 6 підбирань), Овчаренко (3), Бондарчук.

Грузія : Булашвілі (20 + 5 передач), Бабілодзе (14 + 5 підбирань), Корсаном (10 + 9 підбирань).

Свій наступний поєдинок підопічні Олександра Ворони проведуть в середу, 3 серпня, з командою Шотландії. Початок о 18:30.