"Черкаські Мавпи" драматично упустили перемогу над чемпіоном України

6,0 т.
'Черкаські Мавпи' драматично упустили перемогу над чемпіоном України

"Черкаські Мавпи" в неймовірному матчі програли южненському "Хіміку" в півфінальній серії Суперліги Фаворит Спорт. Команда Максима Міхельсона не змогла втримати перемогу на своєму майданчику, програвши чинному чемпіону лише одне очко - 77:78, що зробило южненців першими фіналістами чемпіонату.

Команди видали розкішний початок, коли суперники забомбардували кільця один одного влучними кидками з дальньої дистанції. На першу перерву "Хімік" пішов з перевагою в три очки, яка швидко розтануло вже в другій 10-хвилинці.

"Мавпам" вдалося нав'язати супернику свій баскетбол і домогтися переваги в 12 очок, однак Петров досить швидко скоротив це відставання "Хіміка" до п'яти пунктів.

У заключній чверті команди влаштували справжні гойдалки. Господарі майданчика мали мінімальну перевагу, але в кінцівці чемпіони зуміли вирвати перемогу. Героєм зустрічі став Олександр Рябчук, який за 40 секунд до сирени вивів южненців вперед.

"Мавпи" спробувала врятувати матч, але далеку спробу Кобця з кута накрив Конєв, а точний кидок Завадського відбувся вже після сирени.

Таким чином, "Хімік" виграв серію і вийшов у фінал першості.

Читайте: Баскетболіст збірної України продовжить кар'єру в США

"Черкаські Мавпи" - "Хімік" - 77:78 (20:23, 15:11, 24:19, 15:25)

"Черкаські Мавпи": Артамонов (10 + 5 передач), Сизов (13 + 7 підбирань + 3 перехоплення - 4 втрати), Балабан (1), Носков (20 + 6 підбирань), Завадський (15 + 9 підборів) - старт; Хол, Шаламов (2), Кобець (8 + 5 підбирань), Давидюк (6), Антонець (2)

"Хімік": Фрезьер (17 + 6 передач), Конєв (11), Бєліков (2), Шоу (10), Антипов (6 + 5 підборів) - старт; Мальчевський (1), Попов, Рябчук (6), Прокопенко (5), Петров (14 + 8 підбирань), Сидоров (6)

Рахунок в серії: 0-3

Як повідомляв "Обозреватель", "Динамо" програло третій матч півфінальної серії Суперліги Фаворит Спорт.