"Динамо" здобуло вольову перемогу в фіналі Суперліги Фаворит Спорт

5,0 т.
'Динамо' здобуло вольову перемогу в фіналі Суперліги Фаворит Спорт

Київське "Динамо" створило сенсацію в першому фінальному матчі Суперліги Фаворит Спорт. У Південному гості несподівано обіграли чинного чемпіона - "Хімік" з рахунком 75:72 (13:20, 18:21, 25:14, 19:17). Підопічні Володимира Рижова провально почали зустріч. На велику перерву команди пішли з перевагою господарів +10 очок.

Читайте: БК "Динамо" - БК "Хімік": де і за скільки купити в Києві квитки на фінал Суперліги Фаворит Спорт

Здавалося, "Хімік" без проблем здобуде перемогу на своєму майданчику, проте баскетболісти "Динамо" за дві чверті зуміли перевернути все з ніг на голову. "Біло-сині" спершу нівелювали розрив, а потім і зовсім вийшли вперед за пару хвилин до фінальної сирени. У підсумку кияни все-таки зуміли втримати перевагу, здобувши важливу перемогу в гостях. Другий поєдинок у Південному відбудеться завтра, 26 квітня. Початок гри о 18:00.

Читайте: Епік фейл століття. Грецький баскетболіст влаштував "самогубство" своїй команді: відео моменту

"Хімік" - "Динамо" 77:79 (20:13, 21:18 14:25, 22:23)

"Хімік" : Фрейзер (11), Бєліков, Конєв (8 + 9 підборів), Шоу (14), Антипов (16) - старт; Мальчевський (9 + 5 підборів), Попов (3 + 5 передач), Рябчук, Прокопенко (2), Петров (11 + 5 підбирань), Сидоров.

"Динамо" : Липовий (22 + 4 передачі), Чигринов, Фандерберк (0 + 5 підбирань), Дроздов (13), Анісімов (20 + 10 підбирань + 6 передач) - старт; Челован (8 + 6 підборів), Фурс, Шундель (12 + 4 передачі), Доггетт (2).

Рахунок в серії - 0: 1 (серія триває до трьох перемог однієї з команд)

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що "Черкаські Мавпи" з перемоги почали бронзову серію чемпіонату України.