Чемпіон України здобув впевнену перемогу в Суперлізі Парі-Матч

6,6 т.
хімік БІПА

Чемпіон України з баскетболу "Хімік" без проблем обіграв БІПу в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч. Южненці здобули впевнену перемогу з рахунком 72:64.

Підопічні Віталія Степанівського активно почали зустріч, створивши собі хороший заділ ще до великої перерви. У роздягальні команди пішли з різницею +16 на користь господарів.

У третій чверті южненці трішки розслабилися, дозволивши супернику трохи скоротити розрив. А в заключній десятихвилинці одесити і зовсім відродили інтригу, коли підібралися до "Хіміка" на відстань двох триочкових.

Читайте: Київський клуб влаштував розгром у чемпіонаті України, зазначивши повернення тренера

І все ж господарі не дозволили гостям створити камбек. На останніх хвилинах чемпіон "прокинувся" і впевнено довів справу до перемоги, яка стала для южненців п'ятою поспіль.

"Хімік" - БІПА - 72:64 (16:10, 23:13, 13:15, 20:26)

"Хімік": Д. Сміт (10), Рябчук (5 передач), Конєв (7), Павлов (11 + 5 підбирань), Д. Лав (8 + 12 підборів) - старт; Бехерано (13), Бєліков (2 + 5 підбирань), Петров (14 + 9 підбирань), Сидоров (7)

БІПА: Артамонов (11 + 6 передач - 4 втрати), Фандерберк (9 + 7 підбирань), Антонець (8), Волчанов (2), Челован (5 + 8 підборів) - старт; Е. Ткаченко (5), Сліпенчук (6 + 4 передачі), Костюченко, Жуковський (4), Брістол (14 + 10 підбирань + 3 блок-шота)

Нагадаємо, напередодні "Хімік" зазнав розгромної поразки у Лізі чемпіонів.