Збірна України впевнено обіграла Естонію на міжнародному турнірі

16,4 т.
Збірна України з баскетболу

Чоловіча збірна України з баскетболу успішно стартувала на черговому міжнародному турнірі. У рамках підготовки до кваліфікаційного етапу чемпіонату Європи-2017 "жовто-сині" обіграли Естонію - 72:55.

Господарі майданчика, окрилені підтримкою рідного залу, повели на початку у рахунку - 9:2. Ривок суперника наші зустріли грізною зброєю - самовідданою працею у захисті. За наступні 7 хвилин ігрового часу у першій чверті українці дали можливість отримати супернику лише 7 очок.

Читайте: Збірна України розпочала останній етап підготовки до відбору Євробаскету-2017

Незважаючи на широку ротацію, у другій десятихвилинці підопічні Мурзіна виглядали дійсно монолітним колективом, який бився за кожен м'яч. Вже до кінця другого періоду наші отримали комфортну різницю у 16 очок - 40:24. Кращими до великої перерви у складі України були Кравцов і Лукашов, які заробили по 9 очок.

Надалі "жовто-сині" спокійно контролювали хід зустрічі, використовуючи свою перевагу в класі. Підсумок матчу - 72:55 - переконлива перемога команди Євгена Мурзіна.

Найбільш результативним у матчі став В'ячеслав Кравцов, який набрав 13 очок і зробив 5 підбирань. Максим Корнієнко оформив дабл-дабл (10 очок, 10 підбирань).

Читайте: Захисник збірної України увійшов до символічної п'ятірки Євробаскета

У паралельному матчі турніру збірна Ізраїлю без проблем розібралася з Албанією - 110:45. Завтра українці зустрінуться з переможеними балканцями.

Нагадаємо, раніше Україна виграла престижний баскетбольний турнір у Словаччині.