Україна програла в 1/8 фіналу чемпіонату Європи з баскетболу

21,8 т.
Жіноча збірна України з баскетболу

Жіноча збірна України з баскетболу програла в 1/8 фіналу чемпіонату Європи, який проходить у Чехії з 16 по 25 червня. Підопічні Володимира Холопова з рахунком 68:82 поступилися команді Словаччини і завершили виступ на Євробаскеті-2017.

З перших хвилин словачки нав'язали нашим дівчатам свою гру, повністю домінуючи під щитами, впевнено атакуючи і з середньої та з дальньої дистанції, легко довівши свою перевагу до 10-очкового.

Читайте: Український баскетболіст вразив чумовими трюком на Кубку світу: опубліковано відео

У другій чверті Україні ніяк не вдавалося включити свій фірмовий захист і діяти жорстко, агресивно та ефектно. Українським баскетболісткам не вдавалися підстраховки, через що словачки кілька разів забили прості кидки. Також "синьо-жовта" команда щоразу програвала підбір і до середини десятихвилинки рахунок був уже 18:32 не в нашу користь.

Після тайм-ауту "синьо-жовта" збірна заграла агресивніше, організувала ривок 11:2 і пішла на перерву з хорошими шансами переломити хід гри (29:34).

Третя чверть стала справжнім бенефісом України. Баскетболістки стали битися за кожен м'яч, а влучні кидки Ольховик та Ягупової допомогли нашій команді відіграти 11-очкове відставання і вперше в матчі вийти вперед.

Але на заключні десять хвилин сил у спортсменок з України не вистачило. Вирішальний відрізок став справжньою боротьбою нервів, у якій сильнішими виявилися словацькі баскетболістки. Саме вони і зіграють у чвертьфіналі проти Франції.

Україна - Словаччина 68:82 (16:22, 13:12, 27:23, 12:25)

Україна: Ягупова (24 + 5 підбирань + 7 передач + 5 втрат + 4 перехоплення), Мосс (0 + 3 підбирання + 3 передачі), Дорогобузова (12 + 5 підбирань), Малашенко (7 + 5 підборів), Удоденко (8 + 6 підбирань + 6 втрат) - старт; Ольховик (11), Мазниченко (5), Білоцерківська (1).

Словаччина: Балінтова (17 + 6 підбирань + 5 передач), Жиркова (31 + 5 підбирань + 7 передач + 4 втрати), Ременарова (4 + 4 підбирання), Орошова (0 + 3 підбирання), Ружічкова (13 + 12 підборів) - старт; Юрченкова (11 + 9 підбирань), Винучалова (6), Дудасова, Сламова

Читайте: Україна на жіночому Євробаскеті-2017: розклад, результати, таблиці

Нагадаємо, що раніше жіноча збірна України з баскетболу 3х3 пробилася у чвертьфінал Кубка світу.