Збірна України дала бій Росії перед Євробаскетом-2017

7,8 т.
Збірна України з баскетболу

Збірна України з баскетболу програла команді Росії у рамках підготовки до чемпіонату Європи. Підопічні Євгена Мурзіна на міжнародному турнірі у Грузії дали бій "триколор", проте зазнали поразку з рахунком 67:82.

"Жовто-сині" провально почали зустріч, не впоравшись з агресивним прессіном суперника і дозволяючи опонентам з легкістю вражати наше кільце з різних дистанцій. У другій чверті українці вирівняли хід поєдинку, вигравши десятихвилинку.

Читайте: Підготовка до Євробаскету-2017. Україна-Росія: відео матчу

Після великої перерви обидві збірні затіяли на майданчику відкритий баскетбол. При цьому підопічні Мурзіна знову дозволили росіянам піти у відрив, так і не зумівши нівелювати розрив у рахунку.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що збірна України U18 стала віце-чемпіоном Європи з баскетболу. Україна-Росія - 67:82 (13:22, 19:18, 21:25, на 14:17)