Збірна України феєрично стартувала на чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3

16,3 т.
Збірна України з баскетболу

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 у складі Станіслава Тимофієнка, Олександра Кобця, Дмитра Липовцева і Максима Закурдаєва 8 липня, у суботу, в Амстердамі з яскравої перемоги стартувала на чемпіонаті Європи. Наші хлопці в групі D з рахунком 22:14 обіграли команду Туреччини.

Читайте: Збірна України U-18 встановила яскраве досягнення на Кубку світу з баскетболу 3х3

Команди почали поєдинок результативно, бомбардуючи кільце дальніми кидками. Особливо активно проявив себе Дмитро Липовцев, точно реалізувавши кілька кидків і поставивши красивий блок-шот.

Незважаючи на статус аутсайдера, Туреччина показувала пристойну швидкість і високу точність. Ближче до половини зустрічі темп впав і на майданчику стало більше боротьби.

За 4 хвилини до кінця рахунок був 10:10, але кілька гарних атак наших баскетболістів знову вивели українську команду вперед.

Турки намагалися двоочковими переломити хід зустрічі, але "синьо-жовті" свою перемогу вже не віддали, впевнено провівши кінцівку.

pic.twitter.com/GemROSxe8m

- Олена (@glabob)

8 липня 2017 р

На 21:20 запланована друга гра групового етапу Україна - Нідерланди.

Згідно з правилами баскетболу 3х3 за звичайне потрапляння дають 1 очко, за попадання з-за дуги - 2 очки. Матч триває 10 хвилин чистого часу.

У турнірі виступлять 12 команд, які розбиті на 4 групи. У плей-офф виходять лише по дві кращі збірні з кожної групи. У чвертьфінал виходять дві кращі команди з групи. Поєдинки плей-офф пройдуть 9 липня.