"Динамо" здобуло несподівану перемогу на виїзді у півфіналі чемпіонату України

3,9 т.
'Динамо' здобуло несподівану перемогу на виїзді у півфіналі чемпіонату України

У четвер, 14 квітня, у першому півфінальному матчі Суперліги Фаворит Спорт баскетбольний клуб "Динамо" несподівано обіграв у гостях "Кривбас". Зустріч у Кривому Розі завершилася з рахунком 70:82.

Запекла боротьба на паркеті тривала до 12-ї хвилини. У другій чверті гості додали обертів. Особливо активними на майданчику були Липовий з Анісімовим. Завдяки діям гравців стартової п'ятірки кияни змогли до великої перерви забезпечити 7 балів переваги. У час, що залишився криворіжці були в ролі наздоганяючих, але підопічні Рижова свою перемогу не віддали.

Читайте: "Черкаські Мавпи" у божевільному стилі вийшли у півфінал чемпіонату України

Півфінал. Серія до 3 перемог.

Матч №1 "Кривбас" - "Динамо" 70:82 (22:21 11:19, 20:23, 17:19)

"Кривбас": Бояркіна (15 + 5 передач), Забірченко (3), Глєбов (7 + 5 втрат), Липовцев (6 + 6 підбирань), Івшин (10 + 5 підбирань) - старт; Арт.Щепкін (2 + 6 передач), Дробязко, Тихонов (13), Ал.Щепкін (5), Нікітін (2), Ворник (5), Кондратовець.

"Динамо": Сліпенчук (11), Фандерберк (9 + 8 підбирань + 5 передач), Липовий (25 + 7 підбирань + 4 передачі), Дроздов (6 + 9 підбирань + 4 передачі), Анісімов (23 + 6 підбирань) - старт; Чигринов (4), Челован (2), Фурс (2), Шундель, Доггетт

Рахунок в серії - 0: 1. Наступний поєдинок команди проведуть 15 квітня, в п'ятницю. Початок о 18:00.