Форвард збірної України виграв перший закордонний трофей із новим клубом

6,7 т.
Лукойл Академік

Український форвард Максим Корнієнко став володарем Суперкубку Болгарії. Баскетболіст збірної України завоював трофей зі своїм новим клубом "Лукойл-Академік", в який перейшов цього літа.

Команда українця здобула вольову перемогу над "Рилски Спортист" з рахунком 93:85. "Лукойл" провалив початок зустрічі і на велику перерву команди пішли з різницею в 16 очок (55:39).

Читайте: НБА зробила українського баскетболіста громадянином Росії: фотофакт

Переломний момент поєдинку стався в третій чверті, в якій "академіки" зуміли ліквідувати відставання, скоротивши розрив всього до трьох пунктів. А в останній десятихвилинці чемпіонам Болгарії залишалося лише довести справу до логічного завершення.

Таким чином Суперкубок країни став першим трофеєм "Лукойл-Академіка" у новому сезоні і дебютним кубком Корнієнка в його зарубіжній кар'єрі.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що форвард збірної України допоміг своєму клубу влаштувати розгром у Лізі чемпіонів.