"Черкаські Мавпи" здобули важку перемогу в чемпіонаті України

3,7 т.
Кремень Мавпи

Поєдинком у Кременчуці, де зустрічалися місцевий "Кремінь" і "Черкаські Мавпи" завершився ігровий день чергового туру Суперліги Парі-Матч. Гості здобули вкрай непросту перемогу, закріпившись в турнірній таблиці на 6-му місці.

Обидві команди активно почали зустріч, граючи на зустрічних курсах. Досить відкритий баскетбол тривав протягом усього поєдинку. У другій і третій чвертях "Мавпи", здавалося, пішли у відрив, проте в завершальній десятихвилинці господарі спробували зробити камбек. І їм це практично вдалося.

Читайте: Як "Дніпро" зробив найгучнішу сенсацію зими

За хвилину до фінальної сирени різниця в рахунку була лише 4 очки. Однак гості все ж зуміли втримати перевагу, реалізувавши свої моменти наприкінці.

"Кремінь" - "Черкаські Мавпи" - 77:83 (22:21, 15:19, 18:24, 22:19)

"Кремінь":  Кожем'якін (9), Кадигроб (9), Байда (22 -4 втрати) , Скрипець (12 +8 підборів +4 передачі), Хамзаєв (6) - старт; Ясиненко (7 +6 підборів - 4 втрати), Луговцов (7), Нещерет, Чигринов (5)

"Черкаські Мавпи":  Бояркін (6 +5 підборів +7 передач), Кольченко (7), Кальніченко (14 +5 підборів) , Чумаков (9 +6 підборів -4 втрати), Скапінцев (3) - старт; Івшин (4 +5 підборів), Мірошниченко (2), Кобець (9), С. Девіс (7), Тихонов (22 +12 підборів -4 втрати)

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що "Дніпро" сенсаційно обіграв "Хімік", а "Будівельник" достроково здобув перемогу в Суперлізі Парі-Матч.