Суперліга Парі-Матч: "Будівельник" у напруженій боротьбі обіграв "Дніпро"

20,5 т.
Руслан Отверченко

"Будівельник" у матчі регулярного сезону чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч обіграв "Дніпро". Зустріч на паркеті столичного Палацу спорту завершилася з рахунком 75:74.

Вся гра проходила у важкій безкомпромісній боротьбі. Обидві команди будували свої атаки у більшості через центрових, використовуючи неточні дальні кидки.

Розв'язка відбулася на останніх секундах четвертої чверті. Маючи перевагу в два бали за хвилину до кінця, столичні баскетболісти пропустили точний триочковий від Мішули.

За решту 30 секунд, гості сфолили, Анісімов реалізував два штрафних, і у дніпрян було 11 секунд на атаку, але все той же Мішула не зміг грамотно розпорядитися м'ячем. Як підсумок - дуже важка перемога київських баскетболістів.

"Будівельник" - "Дніпро" - 75:74 (16:16. 18:21, 23:22 18:15)

"Будівельник": Буцький (2 + 4 передачі), Луценко (3), Приймак (2 + 3 блок-шота), Дроздов (10 + 5 передач), М. Анісімов (23 + 6 підбирань + 4 передачі + 2 блок- шота) - старт; Дугат (9 + 4 передачі), Горбенко (15), Вінтоняк (1), Отверченко (10)

"Дніпро": Мішула (9 + 5 передач - 4 втрати), Ревзін (17), Місяць (5), Тимофієнко (19 + 8 підбирань + 2 блок-шота), Загреба (17 + 10 підборів) - старт; Шевченко (2), Дубоненко, Ткачук (5 + 5 підборів), Закурдаєв (7 підбирань), Тарасенко

Читайте: "Будівельник" обіграв "Запоріжжя", встановивши рекорд у Суперлізі Парі-Матч

Свій наступний поєдинок підопічні Євгена Мурзіна проведуть 10 листопада проти "Миколаєва". До цього київська команда 2 листопада зіграє гру FreezeOil Кубка України проти "Кремня".