Збірна України феєрично вийшла в плей-офф Кубка світу з баскетболу 3х3

23,8 т.
Юнацька збірна України з баскетболу 3х3

Юнацька збірна України з баскетболу 3х3 вийшла в 1/4 фіналу на Кубку світу, який проходить у Китаї. Наша команда у складі Максима Дейни, Івана Місковця, Данила Хаблакова і Віталія Шорсткія у другий ігровий день добилася перемоги над Бахрейном, що дозволила достроково посісти перше місце в групі.

Поєдинок проти Бахрейну наші хлопці почали феєрично, не давши жодного шансу суперникам. Низка перехоплень і точних кидків до середини тайму дозволила Україні лідирувати 8:0.

Арабські баскетболісти нічого не могли зробити із захистом "синьо-жовтої" команди, абсолютно програючи їй у всіх компонентах. У результаті Бахрейн за матч зміг набрати лише 5 очок, а збірна України виграла 17:5.

pic.twitter.com/szHjvGJlg5

- Олена (@glabob)

1 липня 2017 р

У грі з Грузією Україна в чудовому стилі розпочала поєдинок, щоразу бомбардуючи кільце суперника дальніми кидками. Опоненти виявилися шоковані таким напором наших баскетболістів і за три хвилини "синьо-жовті" довели рахунок до 16:2.

Українці другу половину провели не так результативно, але набагато яскравіше, порадувавши глядачів розкішним данком, здобувши впевнену перемогу 21:9.

pic.twitter.com/ZW5rrLdBP0

- ????? (@glabob)

1 ???? 2017?.

У чвертьфіналі українці битимуться з другою командою групи С - це буде або Угорщина або Китай.

Читайте: Гордість України: призерки Кубка світу з баскетболу 3х3 повернулися додому

11:45, Грузія - Україна 6:21

Як повідомляв "Обозреватель", національна збірна України дізналася суперників на чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3, який пройде з 7 по 9 липня в Амстердамі.