Українки виграли "бронзу" Кубка світу з баскетболу 3х3

25,3 т.
Збірна України з баскетболу 3х3

Жіноча збірна України в складі Анни Зарицької, Дар'ї Завидної, Оксана Молової і Христини Філевич стали бронзовими призерками Кубка світу з баскетболу 3х3. У матчі за третє місце "синьо-жовта" команда обіграла Нідерланди - 13:15.

Поєдинок пройшов у неймовірно гострою і безкомпромісній боротьбі, в якій переможець визначився лише на останніх секундах. Наш лідер, Анна Зарицька, в черговий раз проявила себе, як холоднокровний боєць впевнено реалізувавши штрафні у вирішальний момент.

Раніше українки прикро упустила путівку в фінал Кубка світу з баскетболу 3х3, програвши Угорщини 13:15.

Початок зустрічі був нервовим, де обидві команди часто помилялися в своїх кидках. Баскетболістки обох команд зробили ставку на атаки із середньої дистанції або з під кільця і ??найкраще це вдавалося нашому лідеру - Ганні Зарицькій. До третьої хвилини рахунок був 4:2.

Читайте: "Тихий жах!" Тренер українок різко висловився після вильоту з Євробаскету-2017

Усвідомивши, що під щитам їм робити нічого, угорки спробували змінити тактику і почали атакувати з периметра.

У збірній України продовжувала виконувати соло Зарицька, не залишаючи шансів суперницям. Незважаючи на перевагу в грі у наших дівчині було лише +2 очка за 3 хвилини до завершення основного часу.

Ближче до кінцівці, сили стали залишати наших дівчат, і вони стали більше помилятися і частіше атакувати з дальньої дистанції. Угорщина за півтори хвилини зрівняла рахунок, а потім пішла справжня гра нервів, в якій переможець визначився лише з фінальним свистком.

Фантастичний кидок угорки з сиреною залетів у кільце, але арбітри спершу його не зарахували, зафіксувавши закінчення часу. Рефері довго дивилися відеоповтор і в підсумку поміняли своє рішення, присудивши перемогу Угорщини.

pic.twitter.com/xFj388FYlH

- Олена (@glabob)

21 червня 2017 р

Матч за "бронзу" Україна - Нідерланди відбудеться 21 червня о 21:00.

Нагадаємо, що в чвертьфінальному поєдинку наша команда виграла у Швейцарії - 13:9.

Читайте: Україна на Кубку світу з баскетболу 3х3: розклад, результати, таблиці

Обидві збірні з самого початку стали демонструвати захисний баскетбол, фокусуючись більше на оборонних діях, ніж на атакуючих. Свідченням тому була нульова нічия протягом першої хвилини. Потім завдяки Зарицькій рахунок став 2:0 на користь нашої збірної. Він тримався наступні 2,5 хвилини, після чого команди почали потихеньку прокидатися.

Українки намагалися діяти максимально дисципліновано, не даючи суперницям "повітря" на паркеті. Завидна, молів і Філевич ще й відзначилися блискучими блок-шотами, викликавши захоплені оплески глядачів

А ближче до кінця поєдинку нашим вдалося піти у відрив за допомогою дальніх кидків. +4 Україні принесли точні попадання Філевич і Зарицької.

У півфіналі українки зіграють проти команди Угорщини, яка з рахунком 18:16 перемогла Італію.

Як повідомляв "Обозреватель", чоловіча збірна України програла Франції в чвертьфіналі Кубка світу завдяки суддівському свавіллю.