![Сергій Оснач](https://i.obozrevatel.com/person/2017/4/21/611976.jpeg?size=100x100)
Блог | Забули, над якою прірвою ви висіли?
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Забули, над якою прірвою ви висіли?](https://i.obozrevatel.com/2017/11/21/majdan.jpg?size=1944x924)
Не шкодую про Майдан і дивуюся, що про це доводиться писати. Добре пам'ятаю відчуття тієї катастрофи, тієї прірви, перед якою опинилася Україна внаслідок зрадництва режиму Януковича. Нас ледь не затягли знову до тюрми народів, з якої невідомо чи вирвалися б ми ще колись.
Читайте: Стандартизація сакральних майданів - "Майдан 3"
Так, Майдан міг бути инакшим – більш велелюдним та мирним, а зміни по Майдану – значнішими. Але так не сталося, не дали. Та головне, Мадан дав шанс Україні бути та всім нам – зробити країну успішною. За цей шанс загинули тисячі українців. І цей шанс ми не можемо змарнувати. Саме завдяки тому, що Україна дивом вистояла і є, ми можемо йти вперед, обурюватися через негаразди, вимагати змін, але й радіти перемогам.
Та коли дехто каже, що Майдан програв і все було марно, я згадую ту прірву, від якої ми були за міліметр і якої вони, мабуть, не помітили.